Hallo,
Ik ben aan het twijfelen over de kleur waarin ik mijn remklauwen ga spuiten.
het betreft een bordeaxrode 850 T-5 met Titans.
Kleuren die mij mooi lijken: zwart, creamyellow en bordeaxrood.
wat zou volgens jullie mooi staan, misschien kom ik zodoende nog op een andere en nog mooiere kleur uit?
Hier een aantal fotos van de auto:
http://www.knoore.com/subdomains/kaapstad/eugene/volvo850t5pics.zip (http://www.knoore.com/subdomains/kaapstad/eugene/volvo850t5pics.zip)
Zilver
8)zilver sluit ik mij bij aan,de rest gaat toch verkleuren door de extreme hitte
Zwart of goudachtig (zoals de orginele als ze nieuw zijn) :)
steekt dat zilver wel mooi af tegen de titans, heeft iemand toevallig een foto ???
zilver staat in elk geval erbij op mn lijstje ;)
Rood is wel het meest gebruikt maar weet niet of dat mooi staat bij jou kleur auto,zilver vind ik persoonlijk niet echt mooi en geel is voor goljes en astra's :-X
Probeer eens te foto shoppen en kijk wat daar uit komt, jij rijdt er tenslotte mee?
Grt ThE DoCtOr
8)wat dacht je van de mooie titan kleur ;)
die van mij zijn,net als die van fearless,goudkleurig.
hier een foto:
(http://www.mijnalbum.nl/Foto=XOFMWT4V)
goudkleur steekt mooi af bij de titans, en dat is het belangrijkste. bij bordeaxrood zal het wel passen, denk ik.
@the docter: is creamyellow ook voor golfjes ;)
Probleem van CY is dat je dat waarschijnlijk niet in hittebestendige variant zal vinden???
De mijne zijn ook goudachtig (eerst met zilver gedaan en daarna fijn goud verneveld) en ze benaderen zeer sterk de kleur van nieuwe Volvoremklauwen (monteur zag het verschil echt niet ;D)
(http://tinypic.com/dwf1cl.jpg)
(http://tinypic.com/dwf1jt.jpg)
Vraagje: is toch 17 inch op foto?
Errug fraai hoor. Specificeer (kleurnummertjes) je spuitbusjes eens?
Citaat van: Ricardo op 21-09-2005 17:18:37
Vraagje: is toch 17 inch op foto?
Links naast de foto staat 18" Triton ;)
Ik begin overigens steeds meer overtuigd te raken om ze toch goud te spuiten. ;D
Nog tips welke lak het beste te gebruiken?
ik heb het met hammerrite H170 gedaan.
Ten eerst is het ThE DoCtOr ;D van valentino rossi nr 46 in de motogp ofwel meervoudig wereld kampioen !!!!!!!!
Ten tweede is cream yellow toch wel de kleur voor de 850 :P .
En als Derde : Ben jij komt toch uit belgie, had jij jou velgen te koop staan op marktplaza? Zomaar een idee ,kan zijn dat je het helemaal niet ben. :-\
Grt ThE DoCtOr
Citaat van: thedoctor op 21-09-2005 18:10:36En als Derde : Ben jij komt toch uit belgie, had jij jou velgen te koop staan op marktplaza? Zomaar een idee ,kan zijn dat je het helemaal niet ben. :-\
Grt ThE DoCtOr
Nope, ben ik niet, mijn velgen (inderdaad Triton 18") staan zeker niet te koop :)
En ff gekeken voor de gebruikte spuitbusjes: eerst Silverwheels van Holts en daarna Gold 910 van Ghiant (Vraag me niet waar verkrijgbaar, want dat weet ik niet).
Gewoon goed proper maken met staalborstel, alles mooi afplakken (remblokje enz.) en heel fijne laagjes...
Ziet er nu na 6 maand nog heel behoorlijk uit :)
sorry, ThE DoCtOr ;)
Ik heb besloten na het zien van al die mooie foto's met gouden klauwen om zelf ook de klauwen goud te verven. Het staat supermooi bij de Titans, en bij Bordeaxrood past heel erg veel, zolang het geen felle kleuren zijn. Ik ben ervan overtuigd dat het er mooi gaat uitzien.
Nu alleen wachten op mn nieuwe schijven en brackets, dan kan alles in een keer gedaan worden en zijn de remmen weer helemaal up to date ;)
P.S. vergeet niet om de te spuiten delen even GOED te onvetten, met thinner werkt het erg goed. Maar denk er om, het spul wil wel branden..... 8)
Citaat van: eugene op 21-09-2005 11:38:46
Probleem van CY is dat je dat waarschijnlijk niet in hittebestendige variant zal vinden???
Zandstralen, ontvetten, spuiten, blanke lak en in de oven laten uitharden ;)
Kennis van me heeft zijn oven uitgezocht op het criterium: er moet een velg in passen ;D
Gr 8)
Een paar keer goed hard remmen en het is eraf. Had het gedaan bij me oude auto (remklauwen rood) met het spul van autostyle. Was een potje verf met vanalles erbij en dat spul werkte ook goed ;)
Grt ThE DoCtOr
gister de roffel ingeremd. dat was meer dan een paar keer hard remmen, en alle verf zit er nog op ;)
foto's?
Hier een aantal fotos van de auto:
http://www.knoore.com/subdomains/kaapstad/eugene/volvo850t5pics.zip (http://www.knoore.com/subdomains/kaapstad/eugene/volvo850t5pics.zip)
Citeer
Mooie auto !
Open luchtfilter, maar eh. .........nog geen veerpootbrug ? ;)
Ìk bedoel natuurlijk foto's met geverfde remmen. ::)
de veerpootbrug komt er zaterdag op!!!! ;D
Foto's van de remmen maak ik zodra ik em gepoetst heb zaterdag.
Citaat van: eugene op 07-10-2005 12:48:50
de veerpootbrug komt er zaterdag op!!!! ;D
Foto's van de remmen maak ik zodra ik em gepoetst heb zaterdag.
Waar is de auto in onderhoud geweest?
Lijkt wel of dezelfde gozer de temp. en datum op het koelwaterreservoir heeft geschreven als bij de mijne :o
Gr ???
PS: mooie auto hoor 8)
Citaat van: eugene op 07-10-2005 12:48:50
de veerpootbrug komt er zaterdag op!!!! ;D
Foto's van de remmen maak ik zodra ik em gepoetst heb zaterdag.
Je bent weer erg goed bezig !!!! :-*
Thuur, thnx. De auto is in onderhoud geweest bij de dealer in Zutphen.
thnx 911, en het leuke is.... ik blijf bezig.... hitteschild voor de luchtfilter en verlagingsveren komen er binnekort aan... evenals heldere zij knipperlichten ;D
Ik hou jullie op de hoogte!
Gr.
Eugène