Volvo 850 Forum

Technische/Tuningsboards => Techniek Algemeen => Overige Techniek => Topic gestart door: SIPS Master op 10-11-2002 12:02:00

Titel: Type aanduidings plaatjes
Bericht door: SIPS Master op 10-11-2002 12:02:00
Hoe krijg je ze het gemakkelijkst verwijdert. Het gaat dan om de T5 of de GLT plaatjes. Ik heb er ooit iets overgelzen, maar ik weet niet meer precies hoe het ging.

Alvast bedankt,

JoBBe
Titel: Re: Type aanduidings plaatjes
Bericht door: Joris_Scholte op 10-11-2002 12:08:51
Toen ik mijn 850 kocht stond er nog heel vrolijk 850 GLE achterop. Dat moest er dus wel af. Is inderdaad een leuke klus voor een zondagmiddag zoals deze.
De letters zelf heb ik heel voorzichtig losgetrokken. Dan hou je een laagje "dubbelzijdig tape" over. Dat moet je er af poetsen met wasbenzine of stickerverwijderaar. Schoonmaken, en daarna met autowas de plek uitpoetsen tot er niks meer van de plek zichtbaar is. Trouwens, als je je auto daarna een hééle lange tijd niet hebt gewassen of gepoetst, komt de omtrek van het typeplaatje weer iets terug. Succes ermee.
Titel: Re: Type aanduidings plaatjes
Bericht door: Edwin op 10-11-2002 12:48:05
Ik heb het zo al eens gedaan:

eerst even fohnen (niet te heet en te dichtbij!) zodat de lijm wat zachter wordt, daarna heb ik een nylon draad achter het typeplaatje langsgehaald. Let op dat je zo strak mogelijk achter de lettes langs gaat en niet over de kofferklep. Dit gaat vrij gemakkelijk. Daarna kun je de plakresten er zo afwrijven met je vingers. Even schoonmaken met wasbenzine en daarna zeepsop en je ziet er nooit meer wat van.
Ik zou overigens nu wel goed warmfohnen, met deze kou is de lijm/schuimlaag ook veel harder.
suc7

gr. Edwin.  8)
Titel: Re: Type aanduidings plaatjes
Bericht door: Walter op 10-11-2002 20:48:25
Heb zelf ook anderhalf uur staan tobben  :( Maar wel opgeknapt!  ;D Bij mijn vorige auto hadden ze de plaatjes erop gedaan toen de lak nog zacht was, heb ik mooi moeten laten spuiten  >:( >:(
Beetje fohnen help, en veeeel geduld. Anders beschadigd de lak! Succes!