Volvo 850 Forum

Technische/Tuningsboards => Techniek Algemeen => Interieur-/exterieur verzorging => Topic gestart door: Jevolvo op 12-12-2005 20:32:53

Titel: sheurtje in het leer
Bericht door: Jevolvo op 12-12-2005 20:32:53
Ik heb in mijn Volvo half leren bekleding. In de bestuurders stoel zit in het lerenvlak een scheurtje van ongeveer 05 cm.

Weet iemand een goed adres om dit te laten repareren en wat de kosten zullen zijn????


Gr Jevolvo  ;) ;)
Titel: Re:sheurtje in het leer
Bericht door: Taranis op 13-12-2005 17:26:02
Ik zie dat het voor jou een enorm eind uit de richting is, maar ik heb mijn bestuurdersstoel in juli bij Brouwer in Goes laten maken. Twee nieuwe lederen vlakken in de bekleding (heb ook leder/alcantara) en eerlijk = eerlijk, het ziet er werkelijk keurig uit! Het kostte wel wat, was geloof ik 192 of 198 euro zoiets... heb Brouwer het zadel van m'n motor ook al eens laten maken, was ook niet goedkoop maar wel keurig en daar gaat het uiteindelijk om.

Neem aan dat meubelstoffeerderijen/zadelmakers ook wel dichterbij Lelystad gevestigd zitten...
Titel: Re:sheurtje in het leer
Bericht door: Jevolvo op 13-12-2005 19:31:08
Bedankt voor je reactie Taranis.

Ik ga inderdaad op zoek naar een meubelmakerij in de beurt.

Maar ik heb ooit is ergens gehoord dat ze ook het leer onzichtbaar kunnen repareren. Ik weet wel dat nieuw leer mooier is maar vermoedelijk ook een stuk duurder.

Gr Jevolvo ;) ;)
Titel: Re:sheurtje in het leer
Bericht door: Taranis op 13-12-2005 20:26:48
Citaat van: Jevolvo op 13-12-2005 19:31:08
Ik weet wel dat nieuw leer mooier is maar vermoedelijk ook een stuk duurder.

Tja, het is geen echt leer maar 1 of andere namaakzooi, ik weet niet wat het precies is wat Volvo daar in steekt. Volgens mij gebruiken ze alleen echt leer voor de modellen met volledig lederen bekleding. Voor wat betreft de prijs: de materiaalkosten bedroegen 20 euro, de rest was arbeid... valt wel mee dus.