Hallo mede roffelaars!
Ik heb mijzelf een tijdje geleden aangemeld omdat ik op zoek was naar een echte Volvo, en sinds afgelopen vrijdag ben ik de trotste eigenaar van een Donker blauwe S70 2.5 10 klepper uit 1998 ;D
Ik heb verschillende roffels bekeken en bereden in mijn zoektocht maar deze zag er van binnen en buiten gewoon erg netjes uit, en met zijn 240 dkm kan ik nog wel een paar jaar vooruit.
Ik heb de auto gekocht bij de volvo specialist "van Aarle" in Nuland. Ondanks dat je daar gemengde ervaringen over hoort. Ik werd netjes te woord gestaan en mocht een proefrit maken zonder dat de verkoper meereed. Tijdens de proefrit bleek de thermostaat niet goed te werken en tevens was er een mistlicht kapot. Beide zijn in het verkoop contract opgenomen, het mistlicht is gerepareerd maar de thermostaat doet het nog steeds niet :-X ... maar daar ga ik binnenkort nog wel even voor terug ::)
De auto is altijd dealer onderhouden geweest en het laatste onderhoud was november vorig jaar, toen is meteen de distributie vervangen.
Ik heb er inmiddels zo'n 200 km mee gereden en kan niets anders zeggen, wat een geweldige wagen. Vooral dat geluid is genieten geblazen, en ik heb er al meerdere complimenten over gekregen ;D
Hier de foto's van mijn roffel:
(http://i22.photobucket.com/albums/b346/Max480T/Volvo%20S70/DSC01073.jpg)
(http://i22.photobucket.com/albums/b346/Max480T/Volvo%20S70/DSC01074.jpg)
(http://i22.photobucket.com/albums/b346/Max480T/Volvo%20S70/DSC01076.jpg)
Groeten Maxie
Sjieke, maar sportieve bak Maxie!
Veel plezier R mee.
Ziet er héél erg mooi uit!
Mooi!! 8)
Gefeliciteerd, 10 klepper klinkt echt heel mooi..
Echt héél netjes!
Toch nog een (wellicht onbescheiden) vraag: heb je bij Van Aarle nog over de prijs kunnen onderhandelen?
Ik heb bij van Aarle niet over de prijs kunnen onderhandelen, de verkoper begon over een verhaal dat de auto "per ongeluk" al 500 euro te goedkoop was. Ik vind het een wat sterk verhaal maar ik moet ook zeggen dat de prijs al reeds heel scherp was. Zeker als je kijkt naar de staat van de auto. Ik heb de auto gekocht met 3 maanden garantie en zonder inruil krijg je nog 450 euro korting.
gefeliciteerd!
Mooie auto, lelijke radio :-(
Gefeliciteerd. Altijd mooi, donker van buiten en licht van binnen.
Citaat van: MaxieS70 op 19-04-2006 23:13:26
de verkoper begon over een verhaal dat de auto "per ongeluk" al 500 euro te goedkoop was
Klinkt bekend :-\
Citaat van: MaxieS70480 eruit, S70 erin
Beter zo ;)
Verstand komt met de jaren ;D ;D
Veel plezier met de roffel,
MarcoV
Hele mooie auto. Maar een 480 weg doen. ???
Gewoon erbij houden en verzekeren als youngtimer 100 eur/jaar
dus....
Mooie bak.... en een mooie kleur.
Veel plezieRRR ermee.
Citaat van: denjo op 22-04-2006 21:59:24
Hele mooie auto. Maar een 480 weg doen. ???
Gewoon erbij houden en verzekeren als youngtimer 100 eur/jaar
dus....
Het ging een hoop geld kosten om hem door de apk te krijgen dus vandaar dat ik hem heb moeten verkopen ..... :(
Na een week en 300 Km ben ik nog steeds super tevreden over deze heerlijke reiswagen. Helaas ging er wel een koplamp kapot.
Heb toen meteen beide lampen maar vervangen door philips nightguide en ik kan zeggen (ondanks dat ze erg duur zijn, 40 euro voor een setje van 2 H7 lampen) ze geven me toch een partij licht :D Veel meer dan de standaard H7 die erin zaten.