wat heeft Volvo eigenlijk met water?
http://www.volvo.com/volvopenta/
Net één Nederlandse dode te betreuren.... :-\ Dus ik stel voor om dit topic even te laten rusten.
Hoezo?
Ja erg vervelend voor die mensen maar als er in het verkeer iemand omkomt wordt een verkeerstopic ook niet stilgezet, als er een coureur zichzelf naar de andere wereld racet worden de topics op racefora e.d. ook niet stilgezet.
Maar ja, Volvo en water. De nieuwe Volvo's zitten in het hoge, duurdere segment. Lieden die een nieuwe Volvo aan kunnen schaffen hebben soms ook een bootje, spelen Hockey, bridgen etc. Dus als je reclame wilt maken naar je doelgroep via sponsoring doe je dat via grote hockeytoernooien, grote zeilevenementen etc.
Het topic heet 'Volvo Ocean Race' en bij dit evenement is nét iemand omgekomen.... en dan wil jij daar lekker over gaan keuvelen? Doe je best zou ik zeggen :-\
If you don't want to die, stop living....
Citaat van: M a r c op 18-05-2006 14:43:28
Net één Nederlandse dode te betreuren.... :-\ Dus ik stel voor om dit topic even te laten rusten.
Ik zou niet weten waarom M a r c.
Ik d8 eerlijk gezegd toen ik de topic-titel las dat het over Hans Horrevoets zou gaan.
Verschrikkelijk wat R gebeurd is.
@ Reitse: Tuurlijk zijn die gasten op de hoogte van de risico's, net als in de autosport, maar dat wil nog niet zeggen dat je geen medeleven moet/mag hebben als het fout gaat.
Zonde voor de race, maar natuurlijk vooral een drama voor zijn dochter en zwangere vrouw...
Saint, uiteraard is medeleven op z'n plek. Maar da's wat anders dan het er maar niet over hebben.
Als jullie nou even volgen wat ik bedoel.... We gaan toch niet over de Volvo Ocean Race neuzelen als er net iemand daar is overleden? Tuurlijk kunnen we het wel (gepast) over dat tragisch voorval hebben.
Citaat van: M a r c op 18-05-2006 22:39:53
Als jullie nou even volgen wat ik bedoel.... We gaan toch niet over de Volvo Ocean Race neuzelen als er net iemand daar is overleden? Tuurlijk kunnen we het wel (gepast) over dat tragisch voorval hebben.
Nee idd, ik mag aannemen dat iedereen begrijpt dat dit het moment is om de race te relativeren en het over belangrijker zaken te hebben...