Volvo 850 Forum

Technische/Tuningsboards => Techniek Algemeen => Interieur-/exterieur verzorging => Topic gestart door: ol op 02-03-2003 11:57:09

Titel: KRAS....HELP!
Bericht door: ol op 02-03-2003 11:57:09
Potver, ben ik lekker uitgeweest in Amsterdam, loop ik net naar mijn auto en wat zie ik een kras van achter tot voor.
Wat of hoe kan ik dit weghalen zonder dat er gespoten moet worden...de kras is best wel diep!
Hoop dat iemand mij aub kan helpen, ben zo zuinig op mijn volvo en krijg ik dit...KL%TE!!!

Sorry voor het taal gebruik
Titel: Re: KRAS....HELP!
Bericht door: maxmx5 op 02-03-2003 12:57:06
Taalgebruik is in deze volledig geaccepteerd, je kunt proberen met Commandant(de groene variant) voorzichtig met draaiende bewegingen de kras eruit te polijsten, daarna wel voorzien van een waslaag, mocht dit niet volledig lukken dan i.p.v. was een kleurwas gebruiken. Wat ik ook wel eens gedaan heb is uit een lakstift een beetje lak nemen dit verdunnen met het juiste verdunningsmiddel, op een wattenstaafje doen en een 1 snelle beweging het wattenstaafje door de kras heen halen, i.v.m. het weer even snel bij verwarmen met een fohn. Suc6.
Titel: Re: KRAS....HELP!
Bericht door: Hans B6254 op 02-03-2003 13:20:35
Citeerje kunt proberen met Commandant(de groene variant) voorzichtig met draaiende bewegingen de kras eruit te polijsten
[/color]


Is volgens mijn weten niet geschikt voor metalic lak, je poest ( slijpt) de blanke lak laag weg.

http://au.geocities.com/ozbrick850/body-scratchfix.html is een handleiding kassen verwijderen

lijkt me anders echt een vraag voor Emiel.
http://www.netdreams.nl/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=Techniek;action=viewprofile;username=streevertje

zie ook: http://www.netdreams.nl/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=Techniek;action=display;num=1045860536;start=12


JHH
Titel: Re: KRAS....HELP!
Bericht door: ol op 02-03-2003 15:59:38
Ga morgen even naar een garage, om te kijken wat ze er aan kunnen doen.
Thanx voor de suggesties, hou jullie op de hoogte.
Heb zelf al een lakstit, maar bedankt!

Greetings
Titel: Re: KRAS....HELP!
Bericht door: Dreamer2 op 02-03-2003 18:32:27
Mijn medeleven!! Het is niet normaal hoe mensen reageren op het feit dat je een 850 rijdt. Afgunst van hier tot Tokio.  >:( >:(

Ik heb mijn 850 voor 8000 euro gekocht, hiervoor reed ik een 1 jaar jongere Golf TDI. Die had ik gekocht voor 10.000 euro. Krijg nu niks anders dan commentaar op "die grote bak"

Wat voor lol heeft iemand er nu aan om met zijn poten aan je auto te gaan zitten? Maak dan zelf toch GVD wat van je leven, maar ga niet iedereen die ietsje meer dan jouw heeft het leven zuur maken. Je bent wel een enorme infantiele potentieloze impotente randgroepjongere om een ander zo'n brok schade toe te brengen.

Het meest idiote aan het hele verhaal is dat als je een Deawoo van 15.000 euro uit 2002 had gereden dat ze er dan niks mee gedaan hadden. Helaas voor ons ziet een beetje 850 ondanks zijn leeftijd er nog steeds als nieuw uit.  >:( >:(
Titel: Re: KRAS....HELP!
Bericht door: Peth©oni op 02-03-2003 20:10:20
Als je met de lakstift aan de gang gaat kun hem beter verwarmen in een water koker zodat de verf dunner wordt ipv verdunnen....

 >:(verder f*ck um all die auto's verkloten... >:(

zo zo dat vloeide er lekker uit

succes
Titel: Re: KRAS....HELP!
Bericht door: marcelV70R op 02-03-2003 20:22:19
zeker kloten ja zo'n kras
bij de mijne met oud en nieuw een lawine pijl
op de deur geschoten(met opzet) resultaat een fixe deuk
in de deur.
en het ergste is dat ik weet wie het gedaan heeft [smiley=cwm23.gif], maar ja bewijs het maar eens.
maar diegene weet dat ik het weet en komt zeer binnenkort zelf  [smiley=cwm35.gif]aan de beurt.
geduld is in deze een schone zaak
Titel: Re: KRAS....HELP!
Bericht door: Hans B6254 op 02-03-2003 20:45:51
Die een mens bestraft,zal achterna gunst vinden, meer dan die met de tong vleit.   8)

JHH

Spreuken 28:23


Titel: Re: KRAS....HELP!
Bericht door: Guido_Smit op 02-03-2003 22:24:48
Een mens wordt niet geboren met het verlangen om te vernielen. Een mens vernield alleen als hij geen raad weet met zijn verlangen.

Diegene die dus die enorme kras heeft aangebracht, is dus geen macho maar een looser!

Gr: Guido
Titel: Re: KRAS....HELP!
Bericht door: marcelV70R op 03-03-2003 23:55:52
ok ben vandaag voor die deuk in mijn deur naar de spuiter geweest en kreeg zowat een hart verzakking. :o
totale kosten waren €869.63 EX btw [smiley=cwm23.gif]
ik vroeg gelijk even wat het kost om de voorbumper te spuiten want daar zit wat steenslag schade aan.
en wat een kunstof bumperdeel kost want als ik de bumper spuit dan gelijk een nieuwe kap erop(zitten lelijke diepe krassen in.)
spuiten €290
het nieuwe kapje €390
en alles uitraart EX de btw