....van een S70. Eentje uit 1997. Om precies te zijn een S70 2.5T. Echt een heerlijke auto. Zoals zo velen van jullie wel zullen zeggen (en misschien sommigen ook wel niet) "Had ik veel eerder moeten doen.
De mijne is uitgevoerd met 17" Comet velgen, electrisch schuif/kanteldak en heldere koplampen. Ik heb me al een beetje ingelezen op dit forum en weet nu al dat jullie snel vragen om foto's. Even geduld nog. Ik maak binnenkort even een leuke serie (zodra de S70 weer gewassen is). :)
Nu even iets over mijzelf. Ik ben 35 en woon in het zuidoosten van Drenthe. En mijn andere interesses zijn mountainbiken, lezen en computers en internet.
Welkom op het forum, en schiet maar op met de foto's want volgens mij heb je wel een mooie auto als ik dat zo hoor. ;D
Welkom op het forum, veel plezier met de roffel ;)
Gefeliciteerd met je auto hoor!
Volgens mij komen R meer en meer X70's bij. Tijd voor een andere forumnaam???....
Welkom op het forum en veel plezier met de roffel!
Krijg je geen spijt van, van die aanschaf ;D ;D
Welkom op 't Forum en veel plezier met je roffel!
FGG