hoi allemaal,
ik heb me nog niet eens voorgesteld en heb al gelijk een probleem op het forum gedonderd.
mijn naam is miquel,35 en woon in aalten(ja,fouten maken we allemaal)
ben sinds 3 weken in het bezit van een 850 glt 20 v uit 1992,mijn eerste volvo.
ik moet zeggen ik word er bepaald vrolijk van,helemaal top die auto.
Alles werkt prima alleen dus die verrekte waterlekkage (zie eerder gepost bericht)en daar baal ik dus wel van,heb er nog geen oplossing voor.
maar voor de rest,die 5 cilinder is wel helemaal top,vooral als je zo,n zenuwachtig knulletje met een golf 3 gti achter je hebt staan bij het stoplicht en je hem gewoon helemaal laat staan zoals gisteren het geval was,echt humor.
de velgranden voor hebben wat stoeprand beschadigingen maar die laat ik repareren bij zo,n velgenspecialist en ik ga eerst de speakers vervangen voor wat degelijks want de vorige eigenaar heeft zijn wekkerradio gesloopt en die speakers heeft ie in de volvo gezet.dus er gaan een paar fijne jbl,s in en dan komt het goed
nou dat was het zo,n beetje,leuk forum overigens
groeten,
miquel
hoi miquel,
welkom op het forum en proficiat met je aankoop,
moest je het nog niet gezien hebben er is voor dit soort aangelegenheden een topic wie ben ik ? de moderators zullen het wel verplaatsen.
een beginnersfout overkomen alleen de besten,
ben benieuwd naar foto's van je roffel
Gr. Thomas
Welkom op het forum, laat die foto's maar komen ;D
Welkom op 't Forum, Miquel.
Weer een oosterling erbij.
FGG
Welkom aan boord Miquel.
Wij hebben natuurlijk ook vragen:
kleur?
km-stand?
aut of hand?
En natuurlijk: foto's!!!
Van mijn kant uit dan ook maar welkom. Heb sinds gisteren ook een 850 gekocht, is niet de 1ste Volvo, maar wel de 1ste 5 cylinder.
En foto's zijn altijd welkom. ;)
Welkom op het forum en veel plezier met je roffel! Beetje meer info is wel gewenst, en foto's zijn we hier dol op! :)
wat meer gegevens van mijn 850:bouwjaar 92 met 246000 op de klok,hangeschakeld en donkerblauw metallic.de foto,s volgen want de auto staat bij de spuiter voor wat steenslag en andere kleine krasjes.zodra de auto terug is van het weekend plaats ik foto,s
"maar voor de rest,die 5 cilinder is wel helemaal top,vooral als je zo,n zenuwachtig knulletje met een golf 3 gti achter je hebt staan bij het stoplicht en je hem gewoon helemaal laat staan zoals gisteren het geval was,echt humor."
beetje die jochies afzeiken ....durf je wel !!! hummmmm :angel:
groetjes hans
Citaat van: langeman op 29-01-2007 22:54:07
"maar voor de rest,die 5 cilinder is wel helemaal top,vooral als je zo,n zenuwachtig knulletje met een golf 3 gti achter je hebt staan bij het stoplicht en je hem gewoon helemaal laat staan zoals gisteren het geval was,echt humor."
beetje die jochies afzeiken ....durf je wel !!! hummmmm :angel:
groetjes hans
Ik hoor tot de oudere jongeren en wil me soms ook wel eens laten gaan,en verdomd het geeft me een bere kick moet ik eerlijk toegeven ;D.
ik ben nog een jochie maar ik zit niet in een golf ;D geeft ook een bere kick.....
groetjes Philip