Graag zou ik het woodline gedeelte willen vervangen voor de "alu look" (v70). Heeft iemand hier ervaring mee, kun je het zelf, is het nog origineel te verkrijgen???
Daar ben ik ook benieuwd naar, het zijn maar 3 delen in mijn geval, en vaak zijn de pakketten veel te uitgebreid je houd dan 10 delen over??
http://www.europeantuning.com/shop_nl.htm
Maar hier zijn ook geen afbeeldingen te zien en nog belangerijker, het moet er niet fakie uitzien ;)
Klopt, maar 3 delen; stuur, rond de automaatpook en het stukkkie op het dasboardkastje. Zou niet heel moeilijk moeten zijn, maar tot op heden heb ik nog geen origineel spul gezien en inderdaad wel het een en ander aan (plak)fake.
Heeft de V70 ook origineel gehad dus kun je gewoon bij de dealer bestellen. Inbouwen is wel ff werk want je dashboard moet eruit......
http://www.volvo850forum.nl/index.php/topic,11438.0.html
Bedankt "Jeroentjuh" lijkt me een leuke klus om te doen,, en het resultaat mag er zijn.
Wat ik eigenlijk nog mis is hoe het hout(plastic) vast zit, is dit gelijmd of geschroeft?
Citaat van: volvosjonnie op 28-01-2007 13:43:52
Bedankt "Jeroentjuh" lijkt me een leuke klus om te doen,, en het resultaat mag er zijn.
Wat ik eigenlijk nog mis is hoe het hout(plastic) vast zit, is dit gelijmd of geschroeft?
Geschroeft, en om bij die schroefjes te komen met het dashboard er dus uit.....
Op marktplaats wordt dit ook regelmatig aangeboden: http://auto-diversen.marktplaats.nl/onderdelen-volvo/79506325-zilver-bekledingsset-850-93-97.html . Vraag me hoe doe de kwaliteit ervan is en het er uitziet als het klaar is.
ik heb dit meerdre van dit soort setjes geplakt in volkswagens en seat's maar mijn smaak is het niet
ik vind het er net iets te dik op liggen
origineel is waarschijnlijk duurder maar ook veel mooier
dat aluminium vindt ik bv heel mooi mijn complimenten voor Ed
Dank je wel :)
Het is aardig wat werk, maar achteraf valt het best wel mee. Het zijn eigenlijk alleen maar schroefjes, dus iedereen moet het kunnen.
Het dashboard hoeft er niet perse uit alleen is het wel makkelijk omhet stukje alu rond de Ecc te vervangen. De torkx 25 schroefjes zitten namelijk via de achterkant geschroeft maar met een bitje en een baby ratel zijn ze te verwijderen. (Heb een jaar of 2 geleden hout in 1 van de laatste oud type C70 gebouwd)
Ik zou niet weten hoe je dit voor elkaar krijgt zonder het dashboard eruit te halen. De schroeven zitten aan de achterkant, en daar kun je volgens mij echt niet bij. Zeker niet als je niet weet waar ze zitten, en dat kun je niet zien als het nog in elkaar zit.
Citaat van: ed op 11-05-2007 10:10:34
Ik zou niet weten hoe je dit voor elkaar krijgt zonder het dashboard eruit te halen. De schroeven zitten aan de achterkant, en daar kun je volgens mij echt niet bij. Zeker niet als je niet weet waar ze zitten, en dat kun je niet zien als het nog in elkaar zit.
/me zit ook te wachten op de foto's van het vervangen met gemonteerd dashboard.
Sorry jongens foto's heb ik niet. Maar ik heb het dus bij een nieuwe c70 moeten doen 2 jaar geleden. De inbouwbeschrijving gaf niet aan dat het dashboard eruit moest en me collega zei dat het wel lastig was maar wel te doen. Dus heb ik voor het localiseren van de torkx schroefjes de beschrijving en een spiegeltje gebruikt en ze eruit gedraait met een bitje en een babyratel. ik ben er ook wel een uurtje of 2 a 3 mee aan het klooien geweest maar ik had het erin zitten zonder rammelen of resoneren.