Ik heb sinds 2 dagen een Ferrita uitlaat onder mijn auto en ik ben toch wel een beetje teleurgesteld in het geluid die deze produceert.Tussen de 2 en 3 duizend toeren kan ik haast mijn radio niet meer horen door de zware bromtoon die het interieur binnendringt.Ik heb deze uitlaat speciaal aangeschaft omdat deze bekend staat als een uitlaat die niet op de voorgrond treedt.Mijn vraag is: kan dit komen doordat hij niet goed gemonteerd is( heb ik door een garage laten doen) of omdat er misschien bij ferrita een fout gemaakt is ( te weinig isolatie wol?).
Ik was na montage van de Ferrita 3" downpipe en een 3" Simons uitlaat onder de S60 ook niet echt happy met het extreem zware geluid bij 80-90 kmh constant.
We hebben toen de uitlaat weer helemaal los gehaald maar wel in de rubbers laten hangen en daarna alles weer stevig in elkaar geschoven en vast gezet.
De brom was volledig verdwenen, iets zwaarder klonk 't wel maar niet storend.
Kijk wel alle lambda aansluitingen/afdichtingen even na.
De doppen in de extra gaten willen wel eens niet helemaal aangehaald zijn en kunnen los komen als de pijp een keer op temperatuur is geweest.
Er zit gewoon garantie op dus retour moet is zowiezo kunnen.
Ik denk ook aan een montagefout, dit is de eerste keer dat ik dit hoor. Wellicht hangt ie te stijf in de rubbers of lekt de aansluiting tussen voorpijp en sportuitlaat wel, die bewuste klem is meestal gammel, met brommen tot gevolg omdat ie daar dan 'valse' lucht aanzuigt. Eerst even checken. :)
Bedankt voor de info zal hem even laten nakijken.
Dennis, als je geen montagefout kan ontdekken zou ik gewoon even een week met de uitlaat rondrijden.
De uitlaat is nu nog vrij hol en niet aangeslagen van binnen. Na een week of wat moet het geluid zeker iets minder worden.
Groeten roy.