Heeren,
Ik vrees dat ik "afscheid" moet nemen van het 850 Forum en door moet naar het gewone Volvo-Forum. Sinds gisteren ben ik nl de eigenaar van een V70R uit 2003. In de enige echte R-uitvoering: Flash Green met Atacama interieur ;D. De V70R Classic is ingeruild en zal waarschijnlijk of door de dealer verkocht worden of naar de handel gaan. Het is de SL-RD-41, my 1998. 170k op de teller, dealer onderhouden en echt een wereldauto. Dus kom je hem tegen, mail me voor details!
Ik zal natuurlijk mijn grote liefde nooit vergeten, want het Classic model blijft toch wel de mooiste uitvoering!
Gr. Marco
Wow...... Nice dude ;D
Ik wil wel wat foto's zien hoor, en alvast veel plezier met de nieuwe R
Gefeliciteerd en succes met de nieuwe aanwinst! Alhoewel de classic mooier is, is die nieuwe V70 ook niet te versmaden hoor, zeker niet als R ;) We willen natuurlijk wel nog de foto's zien.
En natuurlijk de foto's:
(http://img261.imageshack.us/img261/3131/18inchau7.th.jpg) (http://img261.imageshack.us/my.php?image=18inchau7.jpg)
(http://img261.imageshack.us/img261/1706/frontxv8.th.jpg) (http://img261.imageshack.us/my.php?image=frontxv8.jpg)
(http://img261.imageshack.us/img261/1706/interieurbl5.th.jpg) (http://img261.imageshack.us/my.php?image=interieurbl5.jpg)
Citaat van: V70RHaarlem op 22-06-2007 09:37:30
En natuurlijk de foto's:
:eusa_drool:
Mooie auto....
Wat een fantastisch mooie auto!
Je kan toh wel lid blijven? Er staat nergens dat je een 850 moet hebben.
De enige juiste kleur voor een 'nieuw type' V70R :eusa_drool:
Wow :o
Heel erg mooi :eusa_clap:
Succes met je aanwinst !
Mooie auto voor een mooie prijs! :eusa_clap:
Ik had míjn oog er ook al op laten vallen, maar kreeg ze hier niet mee ;D
Heel veel plezier ermee :eusa_dance:
Hallo Laserblue,
Het was inderdaad al een goede prijs en km stand, de inruilwaarde van de Roffel en een proefrit(had ik nooit moeten doen :eusa_drool:) waren doorslaggevend om de knoop door te hakken.
Gr. Marco
Zo dan! Mooi ding! :eusa_clap: keertje meeting organiseren. Ik wil nog eens een foto met een CY, LBP en een flash green! Lijkt me mooi, 3 generaties 'speciale uitvoeringen'!
Citaat van: FGG op 22-06-2007 09:47:20
Wat een fantastisch mooie auto!
Je kan toh wel lid blijven? Er staat nergens dat je een 850 moet hebben.
Lid van het forum natuurlijk altijd,
om lid te zijn van de 850club moet je een 850 of classic bezitten.
Volvopiet had hetzelfde toen hij nog Mitsupiet was, hij was donateur van 850club, als ik het me goed herinner....
Citaat van: haRtV70R op 22-06-2007 10:17:04
Zo dan! Mooi ding! :eusa_clap: keertje meeting organiseren. Ik wil nog eens een foto met een CY, LBP en een flash green! Lijkt me mooi, 3 generaties 'speciale uitvoeringen'!
Tuurlijk! Ik ben erbij, lijkt me inderdaad een geweldige fotoshoot opleveren!
Prachtige auto!!!
Veel plezier ermee :)
Mooie auto :)......stoelen zitten voortreffelijk weet ik na een keer proefziiten...
Buitenkleur is een twijfelaar maar van binnen niet te versmaden, en mooie remmetjes achter de 18 inchers.
Doen ze (eindelijk) goed!
Veel plezier ermee!
Mooie Volvo, ga je veel plezier van hebben... :D :eusa_clap:
Prachtige auto!
Hoewel ik niet kan wennen aan een estate zonder dakrails... :-\
Citaat van: Robert V70 NBP op 24-06-2007 10:39:56
Prachtige auto!
Hoewel ik niet kan wennen aan een estate zonder dakrails... :-\
Hi Robert,
Ik zat met hetzelfde probleem, toch lijkt hij mijns inziens zonder roofrails nog even wat dikker en breder dan met roofrails.
Misschien komen ze er nog wel. Ik ga het eerst zo even aankijken.
Gr. MaRco
Gefeliciteerd met je nieuwe V70, prachtige auto!
En je mag gewoon op het forum blijven, toch?
Mijn truly dreamcar!
Ik zeg maar zo...afscheid van je oude trouwe wagen laat een wondje achter, maar die nieuwe R is een hele grote pleister! Wat een kar! Mooi!!!
Tijd voor een kleine update. Inmiddels al weer een paar 1000 km met de nieuwe R gereden. Ongelovelijk zeg, in 1 woord fanastisch!
Ok, het is wat minder spartaans rijden dan de Classic R maar de luxe daarentegen is geweldig, zeer betrouwbaar en 300pk volvo power onder je kont. Pffff even bijkomen hoor ;o)
Gr. MaRco
wat een prachtige auto!!!! :eusa_clap:
als ik mocht kiezen zou ik dezelfde combinatie kiezen
lekker apart dan kijken ze tenminste
veel plezier ermee!!