Na 12 jaar mijn 850glt te hebben gehad,heb ik hem nu verkocht(aan iemand uit Utrecht) met een km stand van 536.000km en waarvan ik er zelf 356.000km heb gereden ;D.
Ik zal hem toch heel erg gaan missen,maar ik heb hem toch al veel langer naast mijn V70T erbij gehouden dan ik ooit voor mogelijk had gehouden.
Reden dat ik hem weg doe is een verhuizing naar een wijk waar ik minder parkeerplaaats heb en de kachelradiator stuk was gegaan en een backfire het luchtfilterhuis opblies. Reden backfire was achteraf een kapotte rotor in de verdelerkap maar die is inmiddels vervangen.
Ik heb hem verkocht voor 450 euro(toch niet te duur he) en waarschijnlijk aan een nieuw toekomstig volvo 850 lid. Hij rijdt nu in een 740 diesel,dus hij gaat er op vooruit.
Zie ook Markplaats.nl voor foto's,onder volvo en dan onder 850.
De vraagprijs is 450 euro en het is een bordeauxrode en in Roermond,het kan niet missen.
Groeten: Guido Smit
:( :( :( :( :(
Dank je Claudia, het zijn toch de vrouwen die dat als eerste aanvoelen ;D.
Groeten: Guido
Guido, toch afstand kunnen doen?. ;D
(http://users.skynet.be/850Turbo/Guido-850GLT.jpg)
Ja Ludo, eindelijk he.......
Zaterdag wordt hij op gehaald en gaat zijn rit naar Utrecht,hoeveel km's er nog bij gaan komen daar?
Die ouwtjes toch, ze zijn niet te stoppen of ze moeten al in de kreukels gereden worden :)
Groeten: Guido