Op marktplaats, groene t5r uit italie 2.0 168.00 km geen boekjes, 3950 eurie.
Vanmorgen wezen kijken, ziet er goed uit wel meegespoten bumpers verder geen schade
Moet beurtje hebben nog wat klein onderhoud
enige wat ik niet begrijp. turbodruk meter staat helemaal naar links ofwel horizontaal. Bij volledig tot de bodem komt de meter in het grijze gedeelte van de turbodruk, dus totaal niet in t witte gedeelte
Heb ook niet het idee dat "ie"echt meedoet, maar je hoort m wel fluiten / afblazen
Iemand een ideetje wat het zou kunnen wezen ??
turbo kaduuk?! is waarschijnlijk de reden waarom de vraagprijs zo laag is, en daarnaast is er dan nog de mogelijke oorzaak van de kapotte turbo( smering/koeling).
als er gescheurde slangen waren, dan was je turbodrukmeter bij stationair lopen meer naar het midden/ de nulstand gaan staan ivm verminderd vacuum bij de lekkage.
Daarnaast kan de cylinderinhoud een indicatie geven van de betrouwbaarheid van de kilometerstand. ( de zogenaamde "eerlijke"italiaan, deze mythe is een broertje van de onbevlekte ontvangenis.... ;) ;D )
myth= busted
Een DOP T-5R uit Italiƫ met gespoten bumpers...komt me bekend voor geloof ik.
Staat zeker al vanaf juli te koop, soms met vraagprijs eerst 5k en nu krap 4k en soms zonder prijs.
Hoeft niets over de kwaliteit te zeggen, maar een aantal gegadigden heeft hem toch al laten staan.....
Citaat van: mehn op 28-10-2007 21:41:15
Een DOP T-5R uit Italiƫ met gespoten bumpers...komt me bekend voor geloof ik.
DAARISTIEWEER!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Citaat van: T5R CY op 28-10-2007 12:42:30
enige wat ik niet begrijp. turbodruk meter staat helemaal naar links ofwel horizontaal. Bij volledig tot de bodem komt de meter in het grijze gedeelte van de turbodruk, dus totaal niet in t witte gedeelte
Met motor uit moet de meter verticaal staan. Is dat niet zo dan denk ik dat het metertje er eens af is geweest en niet goed teruggezet.
Misschien eraf gevallen met terugdraaien van de km-stand? :evil:
Gr ;)
Trek even de inlaatpijp eruit en kijk daaronder eens goed..
Daar zit in de hardline-leiding een rubberen koppelstukje , das de leiding naar de turbodrukmeter alle kans dat die kapot, los en of halfgaar is .. :eusa_whistle:
Ach jezus, dat hok, lekker laten staan.