Hallo allemaal,
mijn naam Is Ryan en ik heb al een paar keer gekeken op het forum, voornamelijk om te leren waar ik op moet letten bij de aankoop van een t5/t5r.
Nu heb ik er een gekocht, maar die is voor de verkoop.
Zelf rijd ik in een Golf V Variant, en had de Volvo voor mijn vrouw bedacht, maar ze rijdt liever in haar Fiatje, dan hoeft ze nergens naar te kijken!
De Volvo zal ik bij de advertenties plaatsen
P.S. een erg leuk en informatief Forum.
Gr Ryan
Citaat van: RyanB op 05-01-2008 10:49:39
Hallo allemaal, maar ze rijdt liever in haar Fiatje, dan hoeft ze nergens naar te kijken!
:eusa_think: Lijkt me sterk.
Oeps , forumregels niet goed gelezen :-[
Dan houd die advertentie maar even tegoed, het is niet de eerste keer dat ik op het forum zit, en zeker...........
Welkom Ryan.
Maar leg eens uit: je zoekt een Volvo 850, koopt er eentje, maar die verkoop je weer ???
Citaat van: RyanB op 05-01-2008 10:49:39
Hallo allemaal, maar ze rijdt liever in haar Fiatje, dan hoeft ze nergens naar te kijken!
Deze mag je idd even uitleggen.
Welkom op 't Forum, Ryan.
FGG
Zelf rijd ik dan weer liever in een T5(R) dan een Golf ;D
Citaat van: Laserblue op 05-01-2008 15:15:17
Zelf rijd ik dan weer liever in een T5(R) dan een Golf ;D
Volvo
;D
Citaat van: FGG op 05-01-2008 16:11:50
Citaat van: Laserblue op 05-01-2008 15:15:17
Zelf rijd ik dan weer liever in een T5(R) dan een Golf ;D
Volvo
;D
Nou..... :eusa_think:
een V6 4-motion of een 440?
Nou mannen dat komt zo, na wat zoeken heb ik 2 weken geleden in Italie een groene 2,0l T-5R estate van 95 gekocht. In eerste instantie voor mijn vrouw,mocht ze er interesse in hebben, want zelf rijd ik zoals gezegd in een Golf V Variant van de zaak.
Mijn vrouw rijdt zelf in een Punto en hoeft dus zoals ze zelf zegt nergens naar te kijken ???, niet naar warmrijden, stoepranden, parkeerdeukjes door winkelwagentjes enz.
En aangezien ze weet hoe zuinig ik ben :police:, wil ze die verantwoording niet dragen, en dat respecteer ik.
Bij deze bied ik hem dus aan, hij mag weg, maar hoeft nog niet weg want hij eet geen brood.( Nog op Italiaans kenteken).
Dus, mocht er iemand interesse of vragen hebben, stuur even een P.M.
Ja jullie lezen het goed, er is toch nog een god!
Helaas :angel: heeft de punto van mijn vrouw het opgegeven en heeft ze een andere auto nodig. Dus de T-5r blijft gelukkig :eusa_dance:!
Nu heb ik alleen een vraag.
IK heb al een paar keer zitten lezen op het forum, en ik zou hem eventueel wel willen tunen, maar de spullen die aangeboden worden zoals downpipes en complete uitlaatsystemen, passen die ook op een 2.0l t-r5 (italie) of zit daar toch verschil in. Qua standaardvermogen ontlopen ze elkaar volgens mij niet zoveel.
Ik heb met de t-5r een paar proefrondjes gemaakt op een industrieterrein, en met de t-5 van mijn vader gereden. Die overigens te koop staat.
Sinds vandaag liggen de originele t-5r velgen er weer op, na een behandeling door de velgendocter.
]http://[/img]]http://img299.imageshack.us/img299/1069/afb003agr6.th.jpg[/img] (http://img299.imageshack.us/my.php?image=afb003agr6.jpg)
(http://img299.imageshack.us/img299/1069/afb003agr6.th.jpg) (http://img250.imageshack.us/my.php?imag%5BURL=http://img299.imageshack.us/my.php?image=afb003agr6.jpg)e=afb007apz0.jpg](http://img250.imageshack.us/img250/8797/afb007apz0.th.jpg)[/URL]
Hier staat het een en ander beschreven.
http://www.volvo850forum.nl/index.php?topic=13191.0
welkom!!!
en hier vindt je veel info,wat volvoDemio al heb gelinkt