Volvo 850 Forum

Technische/Tuningsboards => Techniek Algemeen => Elektrisch/Electronisch => Topic gestart door: FOLDVO op 26-02-2008 19:58:36

Titel: abs defect
Bericht door: FOLDVO op 26-02-2008 19:58:36
Hey folks, ik heb al het een en ander gelezen op dit forum over defecte abs-units. Bij mij kon ik ineens niet meer remmen en maakte de auto een hard brommend geluid. Ook wanneer ik de auto uitgezet had bleef dat brommend geluid dooratelen. Ik heb de zekering eruit gehaald en rij nu met brandend lampje van de abs rond, iemand enig idee wat dit kan zijn? Schrok me rot, ik dacht ik heb geen remmen meer!!!
Titel: Re: abs defect
Bericht door: thuur op 26-02-2008 20:08:51
Niet meer remmen lijkt me sterk. Was het niet verminderde remdruk door het (onnodig) ingrijpen van de ABS-pomp?

Ratelde het pedaal ook?

Welke bouwjaar en maand is je 850/x70?


Welkom op het forum!


Gr 8)
Titel: Re: abs defect
Bericht door: FOLDVO op 26-02-2008 20:32:32
Ja, pedaal vibreerde. Voelde een sterke tegendruk, na het verwijderen van de zekering kon ik op het gewone systeem remmen....Ik heb het al een keer eerder gehad en toe even met wat luchtdruk de boel schoon geblazen en het probleem was toen voor een aantal maanden verholpen.

gr. aran