Volvo 850 Forum

Technische/Tuningsboards => Techniek Algemeen => Overige Techniek => Topic gestart door: Sander op 31-07-2003 23:30:28

Titel: binnen verlichting kapot / en nog wat kapot
Bericht door: Sander op 31-07-2003 23:30:28
Na de zwiterse Alpen te hebben overwonnen, liet m'n trouwe 850 weten toch oud te worden. Hij liet spontaan de binnenverlichting uit / tenzij je hard op de knop midden boven gaat duwen.

Is zoiets duur om ter vervangen / of makkelijk zelf te repareren.

Dan door de Gothhard tunnel, raampjes dicht, wat gebeurd er;

het kleine icoontje op de knop om de ruit te bedienen (op je middenconsole) valt naar binnen de knop in, en je kijkt zo tegen het groene lampje aan. Mischien ben ik de eerste die zoiets meemaakt, maar moet ik voor dit geintje het hele middenconsole losmaken?

Ik hoor het graag,
Sander.
Titel: Re:binnen verlichting kapot / en nog wat kapot
Bericht door: Tom op 01-08-2003 20:13:02
Heb hetzelfde probleem met de binnenverlichting bij mijn volvo 850 glt uit 1992. Je kunt het middelsteknopje voorzichtig lostrekken. Hou het knopje wel recht want in het knopje zitten twee kleine staafjes met daaronder een veertje. Waarschijnlijk maken deze twee kleine staafjes geen goed contact meer.

Groeten,

Tom