Ja, ja, ik weet het, het onderwerp airco is al uit den treure behandeld, maar toch waag ik het erop:
Net terug van vakantie uit Portugal (nee, geen last van bosbranden gehad), maar de airco heeft het druk gehad. Op de snelweg terug, terwijl het buiten zo'n 39 graden was liet hij het wel eens afweten. Ik reed tussen de 170 en 190 km/uur, goed volgeladen, grote dakbak. Kan het zijn dat als je veel vermogen gebruikt, dat hij dan wel eens tegensputtert? Ik kreeg dan soms ook zo'n mistwasem door de blowers naar binnen??? Nu in Nederland doet hij het weer goed.
Toch maar naar Deltamil? Iemand de zelfde ervaring (gehad)?
Kan ik ergens in het forumarchief meer lezen over de techniek van de airco?
Groet, Paul 8)
Ik heb Mexicaanse Airco! Nergens last van ;) ;D
Bij de 850 van mijn pa was dat ook wel eens het geval. Bij extreme vermogensbehoefte leek het idd wel of er "bezuinigd" werd op de airco. Was een '95-er GLE Estate, geen Deltamill.
Paul, heb je een automaat ? Daarvan schakelt namelijk de ECC uit als je kickdown gebruikt/rijdt in kickdown.
Sorry, nog eentje:
Mist uit de ventilatiegaten is min of meer normaal: is condensatie bij vochtige lucht (komt ook voor bij onweer en drukkend weer) als de airco regelmatig afslaat (dus niet constant doorblaast).
Citaat van: paul-r op 14-08-2003 14:06:17
Kan ik ergens in het forumarchief meer lezen over de techniek van de airco?
Uhm ja FF het mooie archief activeeer knopje ZOEKEN gebruiken......
Had je wellicht ook al antwoord op je eerste vraag kunnen vinden
Citaat van: Freulig op 14-08-2003 15:06:04
Paul, heb je een automaat ? Daarvan schakelt namelijk de ECC uit als je kickdown gebruikt/rijdt in kickdown.
Nee dus, geen automaat, en ook geen ECC, maar een gewone airco.
Paul
Bij hoge belasting van de motor zal de airco tijdelijk uitschakelen.