weet iemand waar ik dit voor een redelijke prijs kan laten reparen de kop moet eraf de garage zegt +-2500 euro
Hoeveel bar heb je dan op de cilinders?
Is er ook een lektest gedaan?
Endoscopie?
Gr ???
12,5 op de eerste 4 nog geen 5 op de laatste
ze denken lekke klep
dus is het het handigste om eerst een lektest en een endoscopie te laten doen ? en wat kosten zulke tests?is er nog een mogelijkheid dat ik hier goedkoop vannaf kom of word het zowiezo de hoofdprijs?
Citaat van: bram1972 op 27-11-2008 11:18:10
12,5 op de eerste 4 nog geen 5 op de laatste
Citaat van: bram1972 op 27-11-2008 11:19:09
ze denken lekke klep
Met zo'n groot verschil is dat wel aannemelijk ja.
Citaat van: bram1972 op 27-11-2008 14:39:59
dus is het het handigste om eerst een lektest en een endoscopie te laten doen ? en wat kosten zulke tests?is er nog een mogelijkheid dat ik hier goedkoop vannaf kom of word het zowiezo de hoofdprijs?
Beide genoemde methoden zijn om extra zekerheid te krijgen. Daar kun je zelf voor kiezen, gratis zal het niet zijn. Met deze klachten zal sowieso de kop gelicht moeten worden, dus het ligt er maar net aan waar je zelf het geld aan wilt uitgeven....
Gr ;)
Ach, het is maar wat je zelf kunt/wilt doen.
Als je zelf handig bent of iemand kunt charteren die het voor je doet (genoeg gunstig geprijsde monteurs op dit forum) kan het duidelijk goekdoper fixen.
Ervanuitgaande dat het een klep is dan kan je de kop compleet laten reviseren voor zo'n 600 euro en daarbij komt dan een kleine 400 euro aan hardware die je meteen vervangt (distr. riem, roller, pakkingen, bouten, rubbers, etc) en je zit op een 1000 euro als je het zelf doet.
En een endoscopie is in mijn ogen zinloos als de compressie test al niet goed is, wat de endoscopie ook zal zeggen, de kop zal los gaan.
hij heeft pas 164000 gelopen en de distributie is dus nog redelijk recent vervangen is het ook een optie om dit bij mesmann te laten doen en dan meteen op gas of hoeft ie de kop er niet zowiezo af als ie op gas gaat?
Je zou eventueel de distributie over kunnen zetten als deze nog erg nieuw is. Bij gasinbouw hoeft de kop er niet af, enkel het inlaatspruitstuk. 2500 euro lijkt me voor een koprevisie echt veel teveel. De eerdergenoemde 1000 euro lijkt me een stuk realistischer.
goed om te horen dit 1000 euro heb ik er graag voor over :eusa_dance:
nou nog ergens vinden om het voor +_ dit bedrag te laten doen
Precies, zoals ik schatte heb je 1000 euro nodig voor goeie revisie en originele onderdelen (pakkingen, bouten, etc) het demonteren en monteren komt daarbij en die prijs is variabel. Ik zou zeggen, vraag of iemand hier op het forum dat voor je wilt doen tegen betaling.
Ik denk dat je met een 300-400 euro een HEEL eind moet kunnen komen.
wie zou t voor dat geld hier willen doen ? +-1400 euro
en dan toch maar alles nieuw (distributieriem)
Neem anders eens contact op met dennis850estate (http://www.volvo850forum.nl/index.php?action=profile;u=1417).
Succes. Hoop voor je dat de financiƫle schade gaat meevallen.
Lijkt me handig dat je even aangeeft waar je woont en of de auto nog rijd.
dank je heb hem een pm gestuurd
woon in de buurt van groningen en auto rijd nog
Een lekke klep betekend meestal koolafzetting op de klep en klepzitting wat meestal veroorzaakt wordt door een defecte klepseal. Had het zelfde probleem bij mijn vorige wagen dat koste 2600 euries inclusief een grote beurt en distributie....moest ik later nog mee terug omdat ze de stelplaatjes verwisseld hadden van de 2 nokkenassen waardoor de wagen totaal geen trekkracht had. :eusa_wall: :eusa_wall: :eusa_wall:
dan heb je dus nu een t4? ;)