is iemand ook bekend met de 250dkm kwaaltjes! ik bedoel daarmee dat me auto tegen de 250dkm aanzit en hij begint aan alle kanten gebreken te krijgen!
gas blijftm, ventilatie kapt er in 1x mee,schakelen gaat ook niet egt wat je noemt soepeltjes en zo zijn er nog wel een paar anderen dingen op te noemen ?? :( >:( :' >:( ik baal er wel een beetje van tis zo van dat je jezelf s'ochtends afvraagt nou tim wat doet het vandaag nou weer niet! is de 250dkm een soort mijlpaal! een punt dat sommige delen en materialen het begeven??
de mijne heeft er na 370k nog geen last van.... gelukkig!
Kan ik niet delen, ik had tussen180.000km- 250.000km meer problemen dan tussen de 250.000-430.000km bij mijn 850GLT.
Guido.
Tja,
vorig jaar in één week tijd, rond de 250000 de motorfan én de kachelfan kapot. Maar voor de rest geen centje pijn op het normale onderhoud na dan.
Houdt moed !
Fokke