heb tijd geleden spiegel passagier stuk gereden :eusa_whistle:. Heb een vervangspiegel van aftermarket leverancier.
Haal ik oude eraf of laat ik deze zitten met het oog op spiegel ontdooiing of kan deze laatste van de originele spiegel af?
Wat heb je allemaal kapot dan? Als het alleen het glas is, dan zou ik alleen dat vervangen. Kost de minste moeite.
kun je met een schroevendraaier of mes ofzo loswrikken
zit aan de binnenkant vast met een kliksysteem
let wel op met dit weer, kunststof wordt hard bij lage temperaturen, het zal dus veel makkelijker breken
Yep. Even een minuutje de fohn erop.
Gr ;)
Verwarming zit in het spiegelglas. Als je een vervangingsglas hebt zonder, zul je straks geen verwarmde spiegels meer hebben.
Aftermarket spiegelglas met verwarming kost ook nog geen 20 Euro (volvo-parts.nl) Heb 'm net besteld, de mijne was het slachtoffer geworden van rondvliegende sneeuwballen een paar weken geleden.