Nieuw op dit forum maar niet nieuw met Volvo.
Voorheen een v40 1.9 TD uit 2000 gehad, momenteel in het bezit van een 850 sedan 2.5i 20V 170 PK op lpg g3 met 300.000 km, en aanstaande zaterdag eigenaar van een V70 tdi uit 97 met 345.000 km.
Iemand een idee of het chippen van een dergelijke auto van die leeftijd met die kilometerstand de moeite loont?
Hoop veel ervaringen hier te delen en kennis op te doen!
Groet,
Roel
Welkom op 't Forum, Roel.
FGG
Hallo Roel,
Welkom op het forum.
Welkom hier Roel.
In diverse topics zijn hele verhalen over chippen bij hogere km-stand geschreven. Verstandig is sowieso alle 'losse' onderdelen onder de motorkap te vernieuwen.
Hallo Roel,
Welkom op dit forum.
Gr. Roger
Welkom Roel, mijn TDI is origineel, is mij snel genoeg. Over chippen is op het forum wel informatie te vinden.
hartelijk welkom roel
leuk weer een roetpluim er bij
groeten Richard ;)
Welkom Roel :)
Bouke
welkom roel diesel :o ik love benzine ;D
vr gr
Haha weer een roetman. Welkom, ik wil ook chippen en heb een kmst van 283000. Heb laatst al het een en ander laten vervangen maar denk idd dat het geen kwaad kan om alles GOED te checken of bij twijfel vervangen voordat je gaat sjipsen.
Welkom hier en veel plezier met je V70!
Groeten,
Chris