Volvo 850 Forum

Technische/Tuningsboards => Tuning Algemeen => Optische tuning => Topic gestart door: 850Black-estate op 21-04-2009 10:52:26

Titel: Originele 850 estate achterklep spoiler bevestigen? ?
Bericht door: 850Black-estate op 21-04-2009 10:52:26
Goedendag allen,

Ik heb gister een originele achterklep spoiler voor m'n 850 besteld bij de VOLVO specialist.
Hij dient nog gespoten te worden maar mijn vraag is:

Wat is de beste manier om deze te bevestigen?

Ik heb al meerdere manieren gehoord zoals:

Kitten zonder de beugels.
De beugels gebruiken en kitten.
De beugels gebruiken en dubbelzijdig tape.

Ik hou het liefst alles origineel dus ik dacht zelf om alles op de originele manier te bevestigen. Maar ik lees er van alles over en hoor graag wat wel en niet verstandig is.

Bij voorbaat dank,

850 Black-estate.
Titel: Re: Originele 850 estate achterklep spoiler bevestigen? ?
Bericht door: )()()sT op 21-04-2009 10:56:22
Origineel, dus de beugels zitten erbij? Dan zou ik ze gebruiken ook ;)
De spoiler bij mijn vader's auto zit alleen met die klemmen vast. Hij heeft wel een type beugels die je aan de scharnieren van de klep moest schroeven.
Bij mij zijn de beugels alleen maar om de scharnieren heen gevouwen; daar moet je de spoiler dus wel vastplakken. Origineel is dat met dubbelzijdige tape, ik heb laatst bij de klepwissel een dot ruitenkit gebruikt.
Titel: Re: Originele 850 estate achterklep spoiler bevestigen? ?
Bericht door: Esveldt op 21-04-2009 15:54:43
Bij de 855 R had ik het alleen met de beugels, ging prima.

Bij de V70 heeft de ruitenboer hem vastgekit.
Titel: Re: Originele 850 estate achterklep spoiler bevestigen? ?
Bericht door: hathü op 21-04-2009 16:56:04
Ik heb ook een originele Volo spoiler en heb deze met de originele beugels en de bij geleverde dubbelzijdige tape gemonteerd. Als je de beugels en de rest hebt plus een originele spoiler waarom zou je dan gaan kitten.