Gaat dit lukken.......
Een HU1205 (dubbel din) inbouwen i.p.v. sc801
Waarschijnlijk dashboard eraf om GPS antenne te plaatsen
en heb ik een centerspeaker + processor op de kop kunnen tikken
Kan ik zo'n centerpseaker aansluiten op een HU1205?
en hoe zit dat met het dashboard, moet er een groot gat in komen?
Of is het alleen een aantal kleine openingen maken voor klemmen en kabels
Wie heeft raad?
Volgens mij is een HU1205 geen Dolby unit..
Gat in je dash zit er al :D
Gr 8)
Wat hoor ik? Heb je een centerspeaker en dolby-processor te koop? :D
Ik wil natuurlijk eerst weten of dit gaat lukken.
Als de centerspeaker en processor in combinatie met de HU1205 niet werkt heb ik pech en een ander forumlid mazzel.
Dus als iemand me hier iets meer over kan vertellen is die informatie natuurlijk zeer welkom.......
volgens mij werkt dat alleen met de SC900 of 901 en dus ook niet met een SC80watdanook. Zit m wellicht ook in de extra versterker die je bij de SC90x nodig hebt
Om de centerspeaker aan te sluiten heb je inderdaad een SC 900 of SC 901 Radio nodig met de Dolby-processor die achterin de radio plugt. De Dolbyprocessor zit met een speciale beugel op de tunnel gemonteerd. Bovendien heb je een externe versterker nodig (want die radio heeft geen ingebouwde versterker), en een speciale kabel die de centerspeaker aan de radio koppelt plus een kabel tussen de radio en de externe versterker verbindt. Met een ander type radio kan het niet!
Je kunt niet zomaar een gat in je dashboard zagen voor de speaker, maar je moet de gehele bovenkant vervangen door een exemplaar waar al zo'n gat inzit (ter plaatse van de speaker geeft die iets meer ruimte en er zitten ook bevestigingspunten op voor de speaker.Het kapje van de speaker klikt daar weer op. Als je een andere dashboard-bovenkant weet te bemachtigen moet je er wel opletten dat, als je auto een passagiers airbag heeft, het er een is die daar voor geschikt is.
Het inbouwen zelf is allemaal best te doen, het bij elkaar sprokkelen van de spulletje is de grootste uitdaging.
Mocht je je speaker en kap en dolby-unit willen verkopen, heb ik ook interesse!
Oftewel, het gaat dus niet lukken met een HU1205.
zoals ik al liet weten, als het niet lukt heb ik pech en een ander forumlid mazzel.............
misschien iemand met een mooie xc grill ;D
Of gewoon een goede sc 900 of 901 kopen.
Mooi geluid! ;D