Volvo 850 Forum

Technische/Tuningsboards => Techniek Algemeen => Overige Techniek => Topic gestart door: riemer op 22-05-2009 08:49:28

Titel: Auto valt uit op oprit snelweg
Bericht door: riemer op 22-05-2009 08:49:28
Ik heb een vaag probleem met mijn auto. Ik wilde de A1 oprijden en wilde dus iets versnellen, dit wilde alleen niet goed, daarvoor op de 80km weggetjes geen problemen gehad. Ik zet hem dus voor de snelweg aan de kant en hij slaat af. Ik wil hem starten, maar dat wil niet. Toen ik de sleutel omdraaide leek het wel of de startmotor alleen draaide, dit was niet het geval, want ik had de distributieriempulley even gemerkt met een stift. De motor draait wel mee als ik hem probeer te starten, maar naar mijn idee draait ie iets te makkelijk, zonder compressie ofzo?

Weet iemand wat het probleem zou kunnen zijn? Ik haal hem vanmiddag even op.
Titel: Re: Auto valt uit op oprit snelweg
Bericht door: thuur op 22-05-2009 13:52:44
"het versnellen wilde niet" -> sloeg de motor af of had je geen vermogen meer?

starten -> het komt wel eens voor dat de hydraulische klepstoters 'inklappen'. Maar ik ken het alleen na een kort stukje rijden en dan afzetten. Dan draait de boel ook te makkelijk rond.


Gr :eusa_think:
Titel: Re: Auto valt uit op oprit snelweg
Bericht door: UserID6342 op 22-05-2009 17:02:58
Ligt de distrbutieriem er nog wel op en zitten alle tandjes er nog wel op ?  De krukaspoelie zal altijd draaien als je het probeert met de startmoter, maar de rest ???
Titel: Re: Auto valt uit op oprit snelweg
Bericht door: riemer op 22-05-2009 21:15:39
Ja de nokkenassen draaien ook mee. Ik zal morgen even kijken of ie nog wel op tijd staat. Bedankt alvast
Titel: Re: Auto valt uit op oprit snelweg
Bericht door: riemer op 23-05-2009 19:51:13
De v-snaar zat tussen mijn distributieriem, hij was 4 tanden verschoven. Einde Verhaal met mijn net gereviseerde motor, alleen door een niet vernieuwde v-snaar.

Dus als iemand nog belang heeft bij een ultra luxe uitgevoerde GLT Estate, of onderdelen.....
Titel: Re: Auto valt uit op oprit snelweg
Bericht door: fbm op 23-05-2009 19:58:37
Dat is erg zuur!
Titel: Re: Auto valt uit op oprit snelweg
Bericht door: petrolhead op 23-05-2009 20:00:40
ik kan me voorstellen dat je hier goed van ziek bent na een net gereviseerde motor.
Titel: Re: Auto valt uit op oprit snelweg
Bericht door: prefect op 23-05-2009 20:13:02
Er zit toch een gesloten afdekkap tussen de multiriem en de distributieriem? ???

Jouw  beslissing, maar als je verder tevreden bent over de auto, zou ik op zoek gaan naar een gebruikt motortje. Zal al snel goedkoper zijn dan een hele andere auto.

Titel: Re: Auto valt uit op oprit snelweg
Bericht door: riemer op 24-05-2009 08:47:46
Sja ik heb zelf nog wel een motor liggen, maar ik heb helaas de tijd er niet voor om de kop over te zetten, of alleen de kleppen.

Er zit inderdaad een een afdekkap tussen, maar het is zo dat mijn stuurbekrachtigingspomp de v-snaar heeft door gesneden, omdat ie waarschijnlijk niet goed uitgelijnd stond ofzoiets. En zo is er dus steeds een dun stuk tussen de pulleys terecht gekomen.