Wie o wie kan mij vertellen wat er aan de hand is en wat ik moet doen?
M'n 850t5 uit 94 geeft bij A2 de volgende codes in deze volgorde aan..
hij begint bij 3-2-5 (geheugenstoring) dan 5-1-4 (koelventilator) dan 2-1-2 (vooste lambda sonde, lampje brand ook op dashboard) dan 1-4-3 (voorste pingel) en als laatste 1-2-1 (signaal luchtmassameter), dan begint t weer van voor af aan.
Als ik met een koude motor ga rijden kan er bijna zeker van uit gaan dat ie uitvalt..laat ik m ff een paar min. warm laat lopen heb ik bijna nooit problemen, ik heb relais 103 ook vervangen maar de problemen bleven zich voordoen, voor de rest begint er wel eens een lampje te branden als ik ga remmen wat ook evensnel weer weg is als dat ie dr was, eigenlijk zijn alle probleempjes begonnen nadat ik uit de bocht ben gegleden tegen een stoeprand (rechts) weet niet of het er iets mee te maken heb maar voor die tijd deed hij t prima,
Alvast bedankt voor de tips
Zitten er ook oude codes bij? Begin eens met resetten en dan eens kijken welke codes er terug komen.
Inderdaad, alles resetten (niet alleen A2) en na een ritje kijken welke codes terugkomen.
Gr 8)
Ok bedankt, ga t ff proberen, ik laat t wel f weten
ik heb in A2 ook steeds maar weer de code 5-1-4.... ??? Ik lees nét dat dat de koelventilator is??? hij werkt prima. Wat kan dit zijn??
alvast bedankt,
Boudewijn
Ik heb alles gereset ben een stukje gaan rijden, ging dat lampje (motorstoring) weer branden. codes uitgelezen...hij geeft nu in a2 alleen nog 1-4-3 aan )voorste pingel) en in A3 1-4-2 (remlicht schakelaar) aan..A1 en A7 geven geen foutcodes meer.
Voor jouw ABS fout is een Sticky.
Ik zou eerst de pingelsensors vervangen voordat je verder zoekt.
Gr ;)
k dan thanks, die sensoren raad je me aan om die gewoon bij de volvo te bestellen of heb je een beter alternatief?
gr :)
Ik heb een nieuwe sensor gevonden voor 60 euri's, is dat een schappelijke prijs of wordt ik genaaid waar ikbij sta?
gr
Gewoon een gebruikte kopen :eusa_whistle:
Citaat van: rico187um op 31-05-2009 09:24:27
Ik heb een nieuwe sensor gevonden voor 60 euri's, is dat een schappelijke prijs of wordt ik genaaid waar ikbij sta?
gr
Bij nieuwe onderdelen wordt je altijd genaaid waar je bij staat.
pingelsensoren niet meteen vernieuwen kan eigelijk weinig aan kapot loshalen netjes opschuren en stekkertjes loshalen en schoonmaken daarna vasaline erin en dan kijken of het weer terug komt
waarschijnlijk gewoon vervuilde stekker :D
had ik ook alleen dan de achterste
oh ja let er wel op dat je ze precies zo terug zet als ze erop zaten de een moet op half 5 en de ander op 3 uur gemonteerd dacht dat het zo zat kan altijd nog voor je in vadis kijken