Volvo 850 Forum

Off-topic => Off Topic Algemeen => Topic gestart door: coyote1980 op 28-06-2009 18:55:03

Titel: Jurist gezocht voor advies
Bericht door: coyote1980 op 28-06-2009 18:55:03
Ik ben op zoek naar een jurist die mij via de mail/telefonisch kan helpen met een probleem. De aannemer die mijn badkamer zou aanleggen heeft opeens besloten om de werkzaamheden definitief stop te zetten omdat de werkrelatie een te grote kras heeft opgelopen.

Ik snap hier niets van, ben altijd geduldig met die man geweest en heb meegedacht naar oplossingen voor fouten die hij veroorzaakt heeft, en heb nooit zaken op de man gespeeld. Kortom, hij gebruikt imho een non-argument en probeert onder zijn verantwoordelijkheid uit te komen.

Hoewel het vast heerlijk leesvoer is wil ik de discussie niet publiekelijk voeren. Zijn er hier juristen die met mij contact willen opnemen / met wie ik contact kan opnemen om wat advies in te winnen? Stuur svp even een mail  :)