oei oei een boompje niet gezien :-[. Kleine deuk in het achterscherm net voor het achterlicht..... Moet dus opnieuw gespoten worden helaas.
Herstellen kost volgens een schadehersteller hier in Eindhoven 750,- ! Dat lijkt mij vrij veel, maar ik heb er niet echt ervaring mee.
Kent iemand een goede maar niet te dure schadehersteller in de omgeving (+/- 40km) van Eindhoven zodat ik een beetje goed idee kan krijgen of ik niet te veel ga betalen?
Vast bedankt!! :eusa_clap:
Ken er eentje hier in Lommel,zal net 40km zijn. ;)
Heb daar mijn bumpers,dak+deukje en achterklep laten doen: 800 euries ;D
Naam is:W.V.C Carrosserieherstellingen (chef werkplaats heeft zelf bij Volvo gewerkt)
Tel:0032/11/515700
Probeer 't eens.
Gr,walter
Heb een adresje hier in de buurt van Eindhoven voor je. Daar heb ik mijn R-bumper laten repareren en spuiten. Het is +/- 20 km ten oosten van Eindhoven in een gat dat luistert naar de naam "De Mortel".
Geef maar een pb. ;)
Citaat van: R o b op 28-10-2009 08:06:10
Heb een adresje hier in de buurt van Eindhoven voor je. Daar heb ik mijn R-bumper laten repareren en spuiten. Het is +/- 20 km ten oosten van Eindhoven in een gat dat luistert naar de naam "De Mortel".
Geef maar een pb. ;)
Dan zal ik jou ook eens pb-en, das namelijk vlakbij, ben ik wel benieuwd naar.
Verder heb je in Ehv ''de Kade'' die werkt ook veel met/voor Volvo en in Aarle Rixtel zit Van Dommelen die ook veelal Volvo doet (hangen zelfs bordjes met Volvo gespecialiseerd).
En in Veldhoven zit een goedkope, maar daar heb ik zelf nog geen ervaring mee: Quick Repair www.qrn.nl (http://www.qrn.nl)