Yo, 8)
na koude start wil ik wegrijden, alleen als ik dan met wat lichte slip op de koppeling wil weg rijden dan hoor je een soort schavend geluid.(uit de koppeling hoorbaar en het zijn niet de remmen die aanliggen)
Alleen als hij koud is bij warme motor geen last meer van
Ook als men de auto in zijn vrij heb staan (neutraal) en ik beweeg met de pook door de versnellingen heen met koppeling ingetrapt en ik wil hem dan in z'n eerste versnelling zetten dan hoor je hem klonken(eenmalig) is dit normaal of zit er ergens speling op (differentieel)
Iemand meer last van dit probleem?
Graag reacties
Groeten
Komt veel voor bij de 850. Niks om je zorgen over te maken. De koppeling gaat omgeveer 3 ton mee, bij en turbo iets minder. Halverwege gaan ze vaak wat geluiden produceren waar andere merken al aan hun tweede (of soms al derde) koppeling toe zijn. Als je het geluid weg wilt hebben moet de gehele koppeling vervangen worden. Het geluid komt uit het druklager, dus als het toch los ligt gelijk de plaat meenemen.