Volvo 850 Forum

Technische/Tuningsboards => Techniek Algemeen => Overige Techniek => Topic gestart door: V70 sjefke op 05-01-2010 10:35:31

Titel: Startperikelen
Bericht door: V70 sjefke op 05-01-2010 10:35:31
De laatste dagen een startprobleem gehad met de (pas aangeschafte) V70 T5.
Wil de auto starten: pruttel, pruttel, niks meer  >:(  De vorige Roffel had geen enkel probleem, startte altijd......toch verkeerde keuze?? :-\
Eerste reactie: accu. Deze door laten meten bij accuboer: inderdaad, stuk. Gelukkig, opgelost. Nieuwe accu erin: zelfde euvel..... :'(
Zoeken op het forum: het beruchte 'relais 103' euvel??
Even logisch denken....heb een lange rit gemaakt, tank stond op reserve....bij mij in de straat moet je met twee wielen op de stoeprand parkeren, waardoor de auto scheef komt te staan....... :eusa_think: :eusa_think: Zou de benzine naar links zijn gezakt in de tank waardoor de pomp niks heeft te pompen?
Samen met mijn ijzersterke vrouw (nee, geen Russische gewichtshefster.....hoewel, na een paar van die pogingen om een V70 van zijn plek te duwen...... :eusa_eh:) de auto op een rechte plek gezet.
Voor de zekerheid een nachtje laten staan, instappen en .........start direct :eusa_pray:

Kan dit? Is het mogelijk dat de auto bij scheefstand geen benzine oppakt? Voor de zekerheid de bevestiging van de benzinepomp nog eens checken? Wat vinden de profs op dit forum hiervan?
Blij dat het roffeltje weer roffelt in elk geval!
Titel: Re: Startperikelen
Bericht door: 850estatetdi op 05-01-2010 10:40:39
Dit zelfde probleem heb ik ook gehad met me 850 ook scheef gestaan en wou ook niet starten,Toen ik de auto recht had gekregen starten die ook.Bij was het ook echt de benzine die niet bij de pomp kwam.
Titel: Re: Startperikelen
Bericht door: Piere op 05-01-2010 11:03:00
Heb je gecheckt of je de pomp hoorde zoemen als je het contact aanzette? En of je druk had op je benzinerail (ventieltje aan het uiteinde van je rail)?
Titel: Re: Startperikelen
Bericht door: V70 sjefke op 05-01-2010 23:13:26
Nee Piere, heb ik niet gedaan. Ik vond het al te koud (auto stond buiten): het recht zetten was de eerste test, na de vernieuwing van de accu, Deze test pakte goed ut, dus ik ben niet verder gaan zoeken.
Ik ga wel eerst beginnen met het vernieuwen van de ontsteking: rotor, verdelerkap, bougiekabels....

Vanavond reed de roffel weer vertrouwd....
Titel: Re: Startperikelen
Bericht door: Ronald21 op 06-01-2010 20:24:52
zoemende pomp met lucht in de leiding blijkbaar ?

Dus de hellingproef (sideways) ga nie met een volvo 850  ;D
Titel: Re: Startperikelen
Bericht door: haasje op 06-01-2010 21:27:51
Citaat van: Ronald21 op 06-01-2010 20:24:52
zoemende pomp met lucht in de leiding blijkbaar ?

Dus de hellingproef (sideways) ga nie met een volvo 850  ;D

Jawel hoor als je maar zorgt dat je de juiste kant op gaat.
Titel: Re: Startperikelen
Bericht door: arjenT5R op 06-01-2010 21:40:48
of genoeg peut in de tank  ;D