Volvo 850 Forum

Technische/Tuningsboards => Techniek Algemeen => Koppeling/versnellingsbak => Topic gestart door: jct op 03-05-2010 12:02:24

Titel: Hulpcilinder koppeling vervangen, hoe?
Bericht door: jct op 03-05-2010 12:02:24
Hoi Forummers,

Met de zoekfunctie kan ik het niet vinden maar staat er ergens een handleiding voor het vernieuwen van de hulp koppelingscilinder op de bak?
Het zou een vrij simpele reparatie moeten zijn maar voor mij zou het de eerste worden. Iemand handige tips?
(betreft een 854 GLT 2.5-20V 12-1992)

Alvast bedankt!  :)

M.vr.gr. Hans
Titel: Re: Hulpcilinder koppeling vervangen, hoe?
Bericht door: thuur op 04-05-2010 00:47:29
In Vadis onder Versnellingsbak, onderdelen vervangen Koppeling voor de hoofdcilinder.

Vwb de hulpcilinder: Volgens mij is het een kwestie van losdraaien en vastzetten. Let op met knoeien van de remolie en dat je de seegerring waarmee de cilinder in het bakoog zit niet verliest. Gebruik een open ringsleutel voor de leiding.

Wel goed ontluchten, hier een extreem gevalletje: http://www.volvo850forum.nl/index.php/topic,7694.0.html


Gr ;)