Beste leden,
Ik ben Paarhuis, ik heb een 850 2.5 20v uit 94. Ik heb hem 2 weken geleden gekocht. Toen ik de proefrit reed was ik echt verkocht. Echt een fijne solide auto.
Nu heb ik er een poosje in kunnen rijden en ben er nog steeds goed te spreken over.
Ik twijfel nog wel aan 1 ding en dat is mijn koppel. Ik heb hem nu een aantal keer goed doorgetrokken maar ik heb het idee dat ik nog wat kracht mis. Mijn broer heeft een S60 met hetzelfde blok maar die trekt merkbaar een stuk beter. Ik zou hem ook wel een keer willen laten nakijken door een expert. Iemand in de omgeving van twente?
Hier nog een pic:
(http://i43.tinypic.com/v8q9l3.jpg)
welkom op het forum.
is het nog gelukt met je koplamp om die vast te zetten?
Welkom hier en veel plezier met de auto.
Wat ik zelf meestal doe met de auto even optimaal te maken.
Nieuwe bougies.
Verdeelkap en rotor.
Brandstof reiniger van Forte.
Lucht filter vernieuwen of K&N inleg filter.
Nieuwe olie.
Dit zijn de wat simpele dingen die je zelf kan doen en dan is kijken hoe de auto dan rijdt.(meestal al een verbetering)
Groet.
Welkom op het Forum . . .
Denk dat je hier veel nuttige tips kan krijgen, ik ben nog niet zo lang lid en moet zeggen dat de reacties en de hulp perfect zijn . . dus dat zal voor jou roffel niet anders zijn . . .
Trouwens er staat wel een mooie zilver kleurige auto naast de uw . .
Citaat van: trevjans op 03-05-2010 13:51:13
Welkom op het Forum . . .
Denk dat je hier veel nuttige tips kan krijgen, ik ben nog niet zo lang lid en moet zeggen dat de reacties en de hulp perfect zijn . . dus dat zal voor jou roffel niet anders zijn . . .
Trouwens er staat wel een mooie zilver kleurige auto naast de uw . .
die zilver kleurige die komt mij ook al bekend voor ;)
Die zit ook op het forum ja...
Welkom !
Een expert is misschien Garage Tosun. Poolmansweg 99 Enschede. Tel 053-4340919.
Vandaag niet naar toe gaan, het is nogal druk in Enschede !
Mooie kleur!
Misschien wel interessant betreft de koppel. Het gaat om een LPG versie. Hoe weet ik om welke LPG installatie het gaat?
Welkom en veel plezier met je roffel
Mvg