Na een tijdje forum lid te zijn. Dan ook maar alvast een start van een blog.
Hier wil ik gaan vermelden wat er al gedaan is aan mijn 854 en wat er op de to-do lijst staat.
Ik ben Dennie ben 23jaar oud en samenwonend in Brabant ( Uden).
Na dat ik 4jaar een seat ibiza uit 2002 gereden heb ( en ook veel onkosten). de auto verkocht omdat het kostenplaatje te groot werd.
Samen met mijn vader op zoek naar iets anders, maarja wat dat was ff de vraag. Mijn vader met zijn goede ideeen die zei waarom geen volvo, hij heeft er ook meerdere volvo's gereden waaronder ook de 850.
Dus de zoektocht geopend, na een aantal bedrijven langs geweest, en ook proef gereden kwam ik bij Hennis in Nijmegen terecht, daar stond een 850 sedan uit 92 een knal rode ik kreeg de sleutel en wij rijden, die rit viel goed tegen want er mankeerde best veel aan de homokeneet was kapot de benzine+temp meter deden niks, en een hoop gerammel tijdens het rijden.Mijn gevoel zei dat deze rode niet werd.
Wij terug gereden en de verkoper aan gesproken en gevraagt of we met een andere 850 konden rijden, jah dat mocht maar dat ging die dag niet meer lukken nou oke dan komen we morgen terug dus zo gezegt zo gedaan.
Mijn vader en ik terug en daar stond de 850 klaar een donker grijze. we stappen in en het voelde heel vertrouwd de sleutel ging om en daar was het mooie geluid.
Na een dik uur rond gereden te hebben, wij terug vol lof over de volvo.
Dus deze werd het, zo zag de volvo er uit bij aankoop. Volvo854 2.5-10v GLE MY93 met km stand van ong 276.800km
(http://i50.tinypic.com/j73fr7.jpg)
(http://i48.tinypic.com/jq27bm.jpg)
Bij aankoop afgesproken dat er een nieuwe distributieriem, spanrollen, nieuwe koppeling, wielophanging controleren, ( nieuwe wiellager's) en nieuwe APK.
Na een tijdje, Contact gekregen met Arthur ( Thuur) op het forum. Na een aantal pb over en weer gestuurd te hebben. Een datum geprikt en de carterventilatie compleet gereinigd, en ook de gasklep gereinigd, thuur kwam er toen achter dat het kabeltje van de nokkenassensor bijna door was. Dus ook deze heeft thuur vervangen ( had hij nog ergens liggen). Ik vol genieten terug naar huis Ong 125km
Een maal thuis meteen een forum sticker besteld bij Ingrid. Na een aantal dagen de sticker binnen en meteen op de achterruit geplakt.
De volgende dag even langs ( schoonmoeder) en merkte dat de temp-meter zakte en weer rustig terug kwam op 3uur, Uhm wel raar meteen even contact gehad met thuur die zei dat mss wel de accu iets te zwak was, dus de volgende dag een nieuwe accu gekocht, de ouwe accu was inderdaad te zwak.
Ik hopend dat het probleem opgelost zou zijn, maar nee hoor ik ben nog geen 5km verder en jahoor het zakt weer, kl.te wat nu een Garage opgebeld in Oss een kennis van me vader die zei kom maar langs, toen ik aankwam heeft hij er een nieuwe termostaat en temp-meter gemonteerd. ikke blije terug naar Uden, wat denk je temp-meter zakt weer. sjips wat is dat toch de volgende dag terug en goed gekeken wat bleek het stekkertje van de kabel die aan de temp-meter zit die hoort op het stekkertje wat onder je spruitstuk komt, helemaal preus te zijn dus die verbinding anders gemaakt en Probleem opgelost :eusa_clap: :eusa_dance:
Km stand bijna 282.200 dus thuur pb gestuurd en een controlebeurt laten uitvoeren, met daarbij
een nieuwe multieriem
Nieuwe olie castrol 10w40
Nieuwe oliefilter
Ook nieuwe motorsteun aan distributiezijde ( moet nog gedaan worden word binnenkort gedaan)
Ook dit was een gezellige dag
Tot mijn schrik een olie lekkage ontdekt, meteen foto's ervan gemaakt en op het forum gezet.
Dennis850estate die wist wat het was er vertelde dat het de oliepomppakking zou zijn dus afspraak gemaakt en laten maken,
Gelukkig is de 854 nu helemaal bij kwa onderhoud en beurten, en ook olielekkage Vrij :eusa_dance: :eusa_dance:
Verder heb ik de binnen verlichting voorzien van led verlichting ( foto's hiervan volgen nog) ook het kenteken verlichting is vervangen voor wit led
De TO-DO lijst
Alter2 achterlichten
Xenon verlichting het liefste 6000k in h4
en andere Velgen 17inch 4gaats ben ik mee in overleg
en waarschijnlijk dan ook een verlagings setje
en een Uitlaatsierstuk.
Mvg Dennie
Hier nog wat foto's die ik vdw gemaakt heb
(http://i47.tinypic.com/169p7x3.jpg)
(http://i46.tinypic.com/2evdhso.jpg)
(http://i49.tinypic.com/2lc9o5v.jpg)
Welkom hier.
Zo zie je maar dat de euri,s altijd ergens aan besteed kunnen worden,ook al voelt de auto vertrouwt aan.
Veel plezier met de auto.
Oh ja je foto,s zijn aan de kleine kant.
Groet.
Ik zal de foto's meteen ff veranderen
Mvg Dennie
Mooie auto. Ziet er erg netjes uit! :eusa_clap:
Gisteren kort gesloten dat ik de velgen van StevenTC overneem
Deze staan gereseveerd
(http://i45.tinypic.com/1j01z.jpg)
De velgen ga ik over een paar weken ophalen
Mvg Dennie
Ziet er mooi uit man! Ben benieuwd naar je led verlichting foto's, ik heb ze er ook in zitten maar vind niet echt bepaald fel.
Dat is nog eens een mooie alter I, 18 jaar ervaring en nog steeds netjes :eusa_clap:
Ik zou er ook nieuwe kentekenplaten opzetten (de luxe versie) of in ieder geval de voorste......
En natuurlijk een mooi eindstuk op je schoorsteen :evil:
Ben wel benieuwd hoe het staat met die nieuwe velgen, kan alleen maar een verbetering zijn
Hoi Dennie, we hadden elkaar al ontmoet op de pinsktermeeting, maar je hebt een hele mooie 850 weten te vinden. De wielen van Steven zullen hier ook super onder staan,ben ik van overtuigd. Veel plezier hier op het forum en met je 850 natuurlijk.
Ziet er goed uit Dennie! Ben benieuwd hoe de velgen gaan staan ;)
Citaat van: Jeff op 01-06-2010 21:09:57
Ziet er mooi uit man! Ben benieuwd naar je led verlichting foto's, ik heb ze er ook in zitten maar vind niet echt bepaald fel.
Hey Jeff ik zal straks als het donker is ff foto's maken over het led verlichting van de kenteken plaat en binnenverlichting
Mvg Dennie
@henry classic v70
Bedankt voor je reactie ik heb me tekst ff aangepast, want een uitlaatsierstuk gaat er zeker opkomen, en de luxe versie van de kentekenplaat waar kun je die bestellen of halen??
@Dirk342
Hey Dirk ook bedankt voor je reactie, ben echt blij met me alter1 ( alhoewel ik een alter2 ook mooi vind) en de velgen gaat over paar weken plaats vinden want ( me vriendin is hoog zwanger zoals je kon zien haha ) en het kan ieder moment beginnen en zoniet dan komende woensdag vandaag over 1 week word de kleine gehaald in het ziekenhuis) duz zogauw de kleine is geboren dan spreek ik af met stevenTC.
@Robster480
Thnx jou s70R ziet er ook Gaaf uit, Ben zelf ook benieuwd hoe de velgen zullen staan op de 850. maar zogauw ze er opliggen dan komen er meteen foto's
Mvg Dennie
Citaat van: Volvo850 93 op 02-06-2010 19:03:55
Citaat van: Jeff op 01-06-2010 21:09:57
Ziet er mooi uit man! Ben benieuwd naar je led verlichting foto's, ik heb ze er ook in zitten maar vind niet echt bepaald fel.
Hey Jeff ik zal straks als het donker is ff foto's maken over het led verlichting van de kenteken plaat en binnenverlichting
Mvg Dennie
Ben benieuwd! :)
Platen kan je bij de brezan regelen bijvoorbeeld!
Ik vind ze persoonlijk bij mijn ook niet echt fel maar vind het wel mooi staan, net ff iets anders he
Heb net ff wat foto's gemaakt van led binnenverlichting en ook van de kentekenplaat verlichting
Kentekenverlichting
(http://i48.tinypic.com/2w5psib.jpg)
(http://i46.tinypic.com/2m7dw07.jpg)
Binnenverlichting en instapverlichting wat onder je dashbord zit
(http://i47.tinypic.com/24xqrrp.jpg)
(http://i45.tinypic.com/2ziwt4o.jpg)
(http://i49.tinypic.com/vjivl.jpg)
Niet alle foto's zijn scherp want kon niet met filtser dan zie je geen led
Mvg Dennie
Zijn feller als die ik heb in ieder geval, waar heb je ze vandaan die van mij komen bij de Brezan weg!
Hey Jeff
Ik heb ze bij CarstylingOss gehaald
hebben ze veel keuze in felheid en kleur
Mvg Dennie
Vandaag contact gehad met Brezan, en morgen of vdw even de nieuwe kentekenplaathouders ophalen
Mvg Dennie
Welkom op dit leuke forum!
Erg mooie kleur.
Mooi bijna schoon blok. Je kan er bijna van eten.
En meteen een veerpootbrug. :eusa_clap:
Ik zou nog even de rubber ring van je oliedop vervangen.
(http://i46.tinypic.com/2evdhso.jpg)
Of je morst ;)
Maar dat zal wel goedkomen.
Gr.
Y.
Hey razorx
Danjewel
onder de kap ziet het er goed uit ik heb 4weken geleden een nieuwe olievuldop-ring erin gezet.
En de veerpootburg heb ik er meteen ingezet toen ik de 850 paar dagen had, wat een verschil en vooral met bochten nemen :eusa_dance:
Mvg Dennie
Het is even stil geweest op mijn bolgje maar ben afgelopen week PAPA geworden van een kern gezonde dochter ( onze 1ste)
Maar heb al met Arthur een afspraak gemaakt voor komende zaterdag om de onderste motorsteun te vervangen en nog wat kleine dingen.
Zal zaterdag foto's maken
Mvg Dennie
Gefeliciteerd! :eusa_clap:
Niet enkel een fiere papa, maar ook eentje met een blog van z'n Volvo!
Veel plezier met beide! Succes.
Thnx Starbuck
Hey Dennie,
Van harte proficiat met jullie dochter!
Ze heeft vast ook al een naam gekregen? :eusa_whistle:
Hey Marc-850
Dankjewel
De naam van onze kleine schat is ROMY en was 48cm lang en woog 2865gram
Mvg Dennie
Gefeliciteerd met jullie dochter, fijn voor haar dat ze een vader heeft met zo,n mooie en veilige Volvo om in mee te rijden.
Gefeliciteerd met jullie dochter! :)
Gefeliciteerd met de geboorte van Romy (leuke naam trouwens). Alles verder ok met moeders en dochter ?
Thnx voor alle mooie reactie's
Met Moeder en dochter gaat het kei goed, en dankzij de kraamzorg blijft ons huisje ook beetje schoon ondanks alle visite
Mvg Dennie
Gefeliciteerd met jullie dochter.
Dank u dank u voor alle gave reactie's.
Over 2 weken de 26e komen de velgen die gereseveerd staan bij StevenTC onder de 850.
En heel Messchien dat ik dinsdag ff gauw naar European-Tuning ( ET) rij om een xenon H4 setje te halen, maar alleen als ik van de vrouw des huize, en de kraamhulp ff weg mag;P
Mvg Dennie
felicitaties met de geboorte van julie dochter,geniet er maar van. ;)
Dat doen we zeker,
Mvg Dennie
Hey Mensen was weer ff stil maar dat komt goed, ff druk met de kleine meid thuis en met mijn vriendin en visite enzo
Helaas gaat de afspraak voor morgen ( vandaag) bij Thuur niet door ivm met sterf geval in de familie.
Waarschijnlijk gaat het komeden week gebeuren alleen dan savond's
Ps is er iemand bekend met de Xenon kit van europeun-Tuning (ET) want die is kwa prijs heel netjes en heb dan ook bi xenon H4, want heb wel gekeken via internet maar dat is volgens mijn ook niet alles.
Mvg Dennie
Haa Dennie,
hartelijk gefeliciteerd hoor!! Ik ben laatst oom geworden, dat is al leuk, maar een eigen kleintje is ook top. Succes vandaag in Maastricht, zal vast goedkomen.
Hey Joost dankjewel, en jij ook gefeliciteerd. de afspraak met Thuur is verzet naar komende week
Mvg Dennie
ff update
Afgelopen vrijdag meteen vanuit het werk vertrokken richting Maasstricht (Thuur) voor nog wat werkzaamheden zoals de onderste motorsteun ect
Ongeveer 30 km voor Maasstricht file op de A2 ongeluk gebeurd ( ff balen maar goed niks aan te doen), tijdens het stapvoets rijden zie ik allemaal rook onder de neus vandaan komen, meteen de eerste afslag er af en de kap open zie ik dat het koelvloeistof niveau onder min staat.
Dus dacht van k.ote ook ff onder de auto gekeken en zag kvs druppen.
A fijn thuur gebeld en het hem uitgeled en leek Thuur toch beter om richting huis te rijden ipv door rijden en dan ook nog 125km terug naar huis.
oke meteen ff kvs bijgevuld ( heb ik altijd bij ook olie) en rustig naar huis gereden, onder weg dirk342 gebeld en een andere radiateur gekocht bij hem en gisteren ochtend opgehaald met een kamerraad van me. en smiddag's de nieuwe rad geplaatst.
Ben nu weer helemaal blije dat de roffel weer gemaakt is.
Het jammere is wel dat ik de afspraak met StevenTC voor gisteren moest afzeggen dus nu ga ik de velgen over 2 weken op halen.
Mvg Dennie
Mooi dat het allemaal nog zo snel is opgelost Dennie.
Afgelopen vrijdag meteen na de 1ste helf van het voetballen, aan gereden richting Oudenbosch naar (stevenTC) voor de 17'' velgen. :eusa_dance: :eusa_dance:
Hier wat foto die ik net gemaakt heb, vantevoren ff gewassen en uitgestofzuigt
(http://i48.tinypic.com/24d4w21.jpg)
(http://i46.tinypic.com/33e7gk9.jpg)
En Gisteren ff bij Thuur langs geweest voor de onderste motorsteun en de handrem laten afstellen.ps Dirk342 was er ook ff was gezellig
En ben ook nog aant kijken voor een verlagings setje
Mvg Dennie
Staat netjes zo met de velgen :eusa_clap:
Mooi verslag man! Velgen staan goed... ;D
Thnx voor de reactie's maar nu ben ik aant kijke voor andere veren maar heb je daar veel verschil in kwa sugheid en dat de auto lager komt????
Mvg Dennie
De wielen staan 'm echt geweldig Dennie, zoals ik je gisteren ook al zei. Was idd nog even gezellig bij Thuur. Kijk goed uit wat voor setje verlagingsveren je eronder gaat zetten, probeer voor merk-spul te gaan (Weitech, Apex, Eibach, Intrax etc.) en laat die merkloze troep links liggen.
Zooooo die glimt :o wil je die van mij een keer komen poetsen :eusa_pray: is ook 214 ;)
Velgen maken de auto en dat doen deze! :eusa_clap:
En nog gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter, ben zelf ook zinds 2 april vader geworden! :eusa_dance:
@Dirk432 thnx jah was nog ff gezellig en hoe heb je het gehad in de Arena. zal zeker gezellig geweest zijn. ps ik wil er geen troep onder maar moet nog ff uitpluizen welk merk het gaat worden denk dat ik gewoon voor orgineel volvo ga en dat was volgends mijn 25mm als ik het goed heb
@Fbm Jij ook nog gefeliciteerd dan. haha dankjewel, uhm heb de auto maar ff gauw gewassen niet echt de tijd voor genomen. maar ja zondag he was me zaterdag toch iets telaat geworden om ff rustig de auto te wassen op de uitgebreide manier.
Zo dat ziet er goed uit die velgen onder die roffel :P
Veel plezier ermee met de velgen. Nu nog verlagen en de remklauwen een kleurtje :eusa_dance:
Apexjes kosten niet veel en zakken goed na :eusa_dance:
Netjes hoor, verder wel koesteren die alter 1!
Staat goed die velgen! Beter dan ik verwacht had toen ik ze uit de doos zag komen.
Ben echt blij met de velgen onder de roffel,
Apex wel van gehoord maar verder geen ervaring mee, heb daar de ballen verstand nie van, maar ik ben er mee bezig maat van me weet het een en ander van>: Duss Komt goed,
@ )()()sT de 850 word ieder week gewassen, en net voor de bouwvak, word de binnenkant en buitenkant goed aangepakt.
En ook begin augustus krijg de 850 iets meer geluid haha.
Mooie kleur Volvo, heb de zelfde kleur met mijn 850 uit 1993 :)
Ik begin de kleur steeds mooier te vinden, moet eerlijk zeggen toen ik de auto een paar dagen in bezit had, dat ik de kleur niet echt geweldig vond, maar nu met andere velgen, word de kleur steeds mooier.
Mvg Dennie
Mooie wagen en die velgen schitterend! ;) had ik je al gefeliciteerd,bij deze dan.Nu nog iets omlaag en dan is ie af.
@ San Dankjewel. en de 854 moet nog iets omlaag idd. Maar dat komt goed
11 September ben ik bij webster geweest en die heeft de demper leeg gehaald, Nou heeft de 854 een mooie beschaafd geluid klinkt gewoon lekker.
Verder op de planing.
Xenon verlichting 5000k
Verlagen
en binnenkort alsvast in wintermode.
Mvg Dennie
Zo het is even stil geweest op mijn blog, maar daar komt weer verandering in want er zijn al weer verschillende dingen veranderd aan de 854
Zoals
1. nieuw uitlaatsierstuk
2. Rolgordijn voor achterin
3. Powerflex motorsteun
4. onderhoudsbeurt; Nieuwe olie, olie filter, complete ontsteking met kabels bougie's, verdeelkap en roter
5. Draagarmen.
Foto's zal ik vdw even maken
Mvg Dennie
Net ff bij dirk geweest in nijmegen, de arm steun met bekerhouder's opgehaald, het zijn van die kleine dingen maar een groot gemak. straks ff foto's maken
Dirk bedankt voor de koffie en de gezelligheid
Mvg Dennie
Yes Weer 1jaar akp
Vamdaag ff de 854 gewassen. en meteen weer foto's gemaakt, want dat had ik Jack v belooft om een foto te maken van de vpb in het kofferbak.
Maarja 1 foto das ook niks dus maar meteen een paar ook van de uitlaatsierstuk.
De Veerpootburg Achter
(http://i56.tinypic.com/jtvvba.jpg)
De veerpootburg Voor
(http://i53.tinypic.com/121ww91.jpg)
De Uitlaatsierstuk
(http://i51.tinypic.com/vwq58j.jpg)
En de Volvo zelf
(http://i56.tinypic.com/25ewi7c.jpg)
Mvg Dennie
Mooie 850 :eusa_dance: