Volvo 850 Forum

Technische/Tuningsboards => Techniek Algemeen => Elektrisch/Electronisch => Topic gestart door: V70Twins op 23-02-2004 14:00:02

Titel: rode lampje in portier rechtsachter
Bericht door: V70Twins op 23-02-2004 14:00:02
Als je de portieren opent brandt er in de zijkant zo'n fraai rood lampje. Nou doet dat lampje in mijn rechter achterportier het niet. Rode lamphouder eruit gehaald, en blijkt helemaal niet aangesloten. En er hangt ook geen stekker los in het portier. In de overige drie deuren branden die lampjes wel gewoon.

Weet iemand of dit klopt bij een V70 Europa van 1998 (model 99)? Of zou er wel degelijk een aansluiting in het portier moeten zitten en zie ik die over het hoofd.
Titel: Re:rode lampje in portier rechtsachter
Bericht door: denkweb op 23-02-2004 14:02:32
Je ziet echt iets over het hoofd! De stekker moet er zijn!

Wellicht is de deurbekleding een keer weggehaald (ruitschade, uitdeuken??) en daarbij de stekker losgetrokken of niet teruggeplaatst?
Titel: Re:rode lampje in portier rechtsachter
Bericht door: V70Twins op 23-02-2004 16:02:27
Ik zal straks nog eens wat beter kijken. Ik kon het me ook al bijna niet voorstellen, wel een volledige houder voor het lamje inclusief aansluiting, maar geen stekker.

Bedankt! Ik zal het resultaat nog even posten voor de volledigheid.
Titel: Re:rode lampje in portier rechtsachter
Bericht door: V70Twins op 26-02-2004 16:07:04
Nou, ik kan geen snoer met een stekker ontdekken als ik na verwijderen van de lamphouder met een lampje probeer binnenin het portier te kijken. Ik vrees dat het deurpaneel eraf moet. En dat lijkt me nou niet het allereenvoudigst.
Titel: Re:rode lampje in portier rechtsachter
Bericht door: V70Twins op 10-08-2004 15:38:57
Ik heb laatst van die fraaie zonwering dingen voor de achterruiten in de achterportieren gemonteerd en toen moest het paneel er toch af. En jawel hoor, een losse stekker!

Ook weer opgelost!