Heb ik hier nog nergens gelezen hoe je een electronische gasklep kan reinigen...
Ik zie namelijk niet 't zelfde zitten als op de foto's die ik hier al gezien heb bij de 850, maar enkel een bakje met "Magnetti Marreli " op (Italiaans :-\ ;))
Ik heb namelijk soms een hevig schommelende en erg irriterend stationair toerental, maar niet bij heel koude en
warme motor... ook kan je de motor dan bijv. niet op 1500 toeren laten draaien als je beetje gas geeft, hij schiet ofwel hoger ofwel zakt hij, maar je kan em dan niet constant houden.
Luchtmassa meter ga ik dit weekend even uitwisselen met een zeker goede om te kijken of 't dat al niet is...
Luchtmassameter is het alvast niet...
Kijk uit met de conclusie dat het niet aan de LMM ligt. De auto van je vader kan misschien prima op deze LMM lopen, en bij jou kan het mis gaan. Je zzal echt niet de eerste zijn die dat overkomt. In AMT staan regelmatig storingen waar de garage niet uitkomt. AMT analyseert het probleem dan, en niet zelden heb ik zulke fouten gelezen, terwijl het toch achteraf aan de LMM lag. U zeit gewaarschuwd.
Dat begrijp ik toch niet goed, als je de luchtmassameter (van zelfde motortype en onderdelennr) van een perfect werkende wagen neemt (27500km) moet deze toch ook goed zijn in mijn wagen ???
Overigens trekt hij volstrekt normaal op...
Dat hoeft dus niet altijd zo te zijn. Zoals ik al zei heb ik meerdere malen gelezen dat een garage een LMM van een perfect functionerende auto afhaalde om t eproberen. Zelfde resultaat. Er zijn meerdere factoren die bepalen of een LMM nog wel voldoet, en als ook deze LMM wat is verlopen zal hij hetin de ene auto nog wel doen en in de andere niet. Een LMM gaat ook niet ineens stuk, maar verloopt langzaam.
Nu heeft jouw vaders auto wel erg weinig gelopen, dus de kans dat die LMM ook stuk is is wel erg klein.