Ik ben Tom, 46 winters oud, en woon in de Betuwe en ben zoekende naar een knappe V70/850 Estate met een g3 installatie.
Mijn Volvo verleden is behoorlijk: 740GL estate, 760GLE estate, 340GL, 854T5, allen op benzine, en voor het werk diverse uitvoeringen: F/FL7, F/FH12.
Ik ben zowieso altijd een "Scandi freak" geweest, en na een paar keer min of meer noodgedwongen "vreemd te zijn gegaan" (Opel Frontera en nu een Peu 205 1.1!!) wordt het nu weer tyd voor een echte Svenska bil!!
Ik ben afgelopen zaterdag bij deze wezen kijken maar dat gaf me geen goed gevoel!
Was geen g3, geen 20v en een beetje vage verhalen! Dus rustig rondkijken en afwachten wat er op mn pad komt! Wie weet hier via dit forum, dus alle tips zijn welkom!
Tot zover eventjes.
Hallo Tom Welkom op t forum. Geduld is een schone zaak, ben zelf een half jaar op zoek geweest en als ik meer op dit forum gekeken had had ik een aantal euro kunnen besparen
gr Arjen
Welkom en veel plezier met zoeken, ook op het forum worden regelmatig hele nette auto's aangeboden.
http://www.volvo850forum.nl/index.php/board,42.0.html
hier dus
Welkom op het forum!
Heb je de Frontera heel weten te houden? M'n vader heeft er eentje gehad. Wat een bagger wegligging had dat ding. M'n pa is er zelf mee in de vangrail beland en ik heb 'm achterop een busje geparkeerd (wagen gleed gewoon door op droog wegdek met een gangetje van niks :eusa_wall:).
En heb je ook foto's van je '98 TDI 'er???
Groet Jasper
Goede keus zo,n TDI. :P
Het is nog niet echt fotoweer, dus dat komt nog........
Mooi hoor zo een bevroren TDI ;D