Volvo 850 Forum

Technische/Tuningsboards => Techniek Algemeen => Interieur-/exterieur verzorging => Topic gestart door: Jippooo op 01-01-2011 21:52:53

Titel: Stoelverwarming problemen.
Bericht door: Jippooo op 01-01-2011 21:52:53
Een probleempje..wie weet er raad?

De stoelverwarming aan de bijrijderskant werkt perfect...soms aan, soms uit: thermostaat. Gaat altijd aan indien de schakelaar gebruikt is.
De bestuurderskant gaat soms aan met schakelaar en soms ook niet. Dan is hij heel even aan en dan weer uit. Soms, na een paar minuten, gaat hij aan en vervolgens weer uit. Als ik de knop uitzet en weer aan: niks. Of hij gaat meteen aan en dan lange tijd uit. Lijkt dit op een probleem met de thermostaat van de stoel? Waar vind ik dat ding? Of heeft iemand een andere theorie? Bedankt!

En trouwens: gelukkig nieuwjaar!!

Titel: Re: Stoelverwarming problemen.
Bericht door: mevita op 01-01-2011 22:01:14
controleer je bedrading onder de stoelen eens, doordat achterpassagiers met hun voeten wel eens onder de stoel schoppen kunnen de draden losraken.
de thermostaat kun je van de onderkant van de stoel bij even voelen bovenop de zitting dan voel je een rond plaatje op die plek aan de onderkant zit een gat waar je met een beetje freutelen hem erzo uitneemt,

gr mevita
Titel: Re: Stoelverwarming problemen.
Bericht door: francois op 01-01-2011 22:01:28
meet eerst eens of de mat spanning krijgt meschien schakelaar nio



grfr
Titel: Re: Stoelverwarming problemen.
Bericht door: Ludo op 01-01-2011 22:09:31
Er lijkt me niks vreemd aan de hand te zijn.
De reden dat er een thermostaatje tussen zit, en de verwarming aan en uitzet bij een bepaalde temperatuur, is dat je je r**t  ;D  niet verbrand.

Titel: Re: Stoelverwarming problemen.
Bericht door: Jippooo op 01-01-2011 22:19:13
thx...dat snap ik wel Ludo..maar deze reageert totaal anders dan die bij de bijrijdersstoel. En regelmatig gaat hij na het aanzetten niet eens aan> Of 5 minuten later pas. en dan even maar. Ik zal de tips een opvolgen en ook de thermostaatjes eens even wisselen.
Titel: Re: Stoelverwarming problemen.
Bericht door: ulkeman op 01-01-2011 22:23:13
denk ook een draadje wat af en toe wel en dan geen goed contact maakt .
Titel: Re: Stoelverwarming problemen.
Bericht door: Ludo op 01-01-2011 22:26:03
De thermostaat werkt in ieder geval wel, die kan je dus uitsluiten.
Soms wel soms niet aangaan kan duiden op een slecht contact.
De stekkertjes op het thermostaatje zou ik dan in dit geval als eerste verdenken.
Titel: Re: Stoelverwarming problemen.
Bericht door: Jippooo op 02-01-2011 10:54:27
toppie!