Goedemiddag,
Ik wil mijzelf graag even voorstellen! Ik ben Sven, geboren in 1987 in een mooi dorpje Nunspeet genaamd. Mijn vader rijdt sinds mensenheugenis (;)) als Volvo en sinds november 2008 heeft mijn broer (http://www.volvo850forum.nl/index.php?action=profile;u=7210 (http://www.volvo850forum.nl/index.php?action=profile;u=7210)) een Volvo 850 uit 1996.
Toen ik hem afgelopen zomer naar Schiphol mocht brengen (in de 850) ben ik verkocht, en sindsdien kijk ik af en toe rond voor een goede 850.
Morgen ga ik kijken voor een mooie metallic grijze 850 uit 1995 met 250.000km op de teller. Heb de "Waar op te letten lijst" al uitgeprint!
Ik hoop dat ik mijn Clio 1.4 uit 1994 (265000Km) kan omruilen. Deze heeft mij de afgelopen 4 jaren van hot naar her gebracht maar begint nu toch wel een beetje oud te worden. En daar komt nog bij dat het nu tijd wordt voor een ECHTE auto!
Hoop dat ik jullie morgen mooie foto's kan voorschotelen!
Groetjes,
Sven
Gister wezen kijken bij 2 850's. Helaas niets geworden :(. We zetten de zoektocht voort :P
Welkom Sven en succes met je zoektocht!
Welkom hier en succes met zoeken!
Niet om je te ontmoedigen maar ik heb ruim 1,5 maand gezocht voordat ik mijn Black Hok gevonden had...... Maar ik heb dan nu wel DE auto die ik ook wilde hebben voor het geld dat ik er aan uit wilde geven.
Dus neem je tijd en dan vind jou toekomstige auto jou vanzelf ;D
Welkom Sven.
Kijk slimme zet, van renault --> volvo goed bezig!
Die keuze zal je nooit teleur stellen.
Succes met zoeken en neem indd je tijd, want haastige spoed is zelde goed!
Ik doe het inderdaad rustig aan. Afgelopen zaterdag gekeken bij De Dreef auto's in Breda. Volgens de verkoper was de auto helemaal goed, maar toen ik hem startte had ik er al gelijk weinig vertrouwen in. Het lamdasonde lampje brandje het lampje van de automatische versnellingsbak knipperde.
Heel jammer, 250km voor niets gereden.
Ja dat is altijd erg jammer als je zo ver moet rijden.
Wij deden altijd als we zover naar een auto gingen kijken, een paar daar in de regio zoeken. zodat je niet 250 km voor 1 auto rijd.
En op internet op foto's ziet altijd alles er leuk en mooi uit.
Maar in het echt is het altijd anders.
Komt allemaal goed, heeft even wat tijd nodig!
Welkom Sven,
Staat er niks voor je bij de aangeboden advertenties.
Het is ook al een tijdje geleden dat je broer online is geweest. ;)
Ik weet niet of de 10v van Dirk/Ron wat voor je is?
Waar vind ik die :P?
hier:
http://www.volvo850forum.nl/index.php/board,42.0.html
8)
De ex-auto van Ron is uiteraard inmiddels voorzien van een gloedjenieuwe voorruit en 2 andere banden. Auto is in goede staat verder en loopt super. Bovendien de 10 kleppers krijg je niet kapot (of je moet wel heel raar doen). Kortom, leuke en goede auto voor niet al te veel geld.
Even een kort vraagje: http://link.marktplaats.nl/418919875
Kan dit voor die prijs, lijkt me wel dat er wat mee aan de hand moet zijn?
Wat moet er mis mee zijn dan?
Dat hoeft niet, gewoon de auto goed bekijken en het onderhoud moet ook kloppen ;)
Gister wederom een auto bekeken. Was helaas weer niets. Ik baal zo van verkopers die niet eerlijk zijn over de auto. Op de foto's ziet alles er prima uit maar zodra je in de buurt van de auto komt zit er in een keer een grote kras op van voor naar achter. Denk dat iemand creatief met een sleutel is geweest. Ik snap best dat een auto van 15 jaar oud natuurlijk niet helemaal krasloos is, maar zon diepe kras door het lak heen deed mij wel ff schrikken.
Zaterdag waarschijnlijk weer bij eentje kijken. Er is al goed mail contact geweest en heb er vertrouwen in dat deze er wel goed uit ziet.
Succes!
Succes met de zoektocht. Hopen dat de auto zaterdag wel netjes en oké is.
Net een mailtje gehad dat meneer zaterdag niet kan. Wordt vervolgd :P
Citaat van: Svenneh op 10-02-2011 08:34:00
Gister wederom een auto bekeken. Was helaas weer niets. Ik baal zo van verkopers die niet eerlijk zijn over de auto. Op de foto's ziet alles er prima uit maar zodra je in de buurt van de auto komt zit er in een keer een grote kras op van voor naar achter. Denk dat iemand creatief met een sleutel is geweest. Ik snap best dat een auto van 15 jaar oud natuurlijk niet helemaal krasloos is, maar zon diepe kras door het lak heen deed mij wel ff schrikken.
Zaterdag waarschijnlijk weer bij eentje kijken. Er is al goed mail contact geweest en heb er vertrouwen in dat deze er wel goed uit ziet.
Ze zijn er echt wel hoor, alleen denk ik dat je dan je budget wat naar boven moet bijstellen... 8)
Heb ik nu ook gedaan (H)
Joepie!
(http://i56.tinypic.com/2ce57vb.jpg)
(http://i52.tinypic.com/2czo5df.jpg)
Alleen het tracs knopje doet het niet, dus dat staat altijd uit. Volgens de verkoper zat er helemaal geen tracs op, maar dan lijkt me dat ze er ook niet van die knopjes op doen :).
Wat een auto, eindelijk de goede gevonden :D
___
Heb even wat verder gezocht wat betreft dat Tracs lampje. Het schijnt iets te zijn met de ABS module.
Ik zal morgen bij daglicht even betere foto's maken, ook van het interieur.
(http://www.svenmenges.nl/Volvo/IMG_0191%20%5B800x600%5D.JPG)
(http://www.svenmenges.nl/Volvo/IMG_0192%20%5B800x600%5D.JPG)
(http://www.svenmenges.nl/Volvo/IMG_0193%20%5B800x600%5D.JPG)
(http://www.svenmenges.nl/Volvo/IMG_0194%20%5B800x600%5D.JPG)
(http://www.svenmenges.nl/Volvo/IMG_0195%20%5B800x600%5D.JPG)
(http://www.svenmenges.nl/Volvo/IMG_0196%20%5B800x600%5D.JPG)
(http://www.svenmenges.nl/Volvo/IMG_0197%20%5B800x600%5D.JPG)
(http://www.svenmenges.nl/Volvo/IMG_0198%20%5B800x600%5D.JPG)
(http://www.svenmenges.nl/Volvo/IMG_0199%20%5B800x600%5D.JPG)
(http://www.svenmenges.nl/Volvo/IMG_0200%20%5B800x600%5D.JPG)
(http://www.svenmenges.nl/Volvo/IMG_0201%20%5B800x600%5D.JPG)
(http://www.svenmenges.nl/Volvo/IMG_0202%20%5B800x600%5D.JPG)
(http://www.svenmenges.nl/Volvo/IMG_0203%20%5B800x600%5D.JPG)
(http://www.svenmenges.nl/Volvo/IMG_0204%20%5B800x600%5D.JPG)
(http://www.svenmenges.nl/Volvo/IMG_0205%20%5B800x600%5D.JPG)
(http://www.svenmenges.nl/Volvo/IMG_0206%20%5B800x600%5D.JPG)
Zoals beloofd.. Hij rijdt zoooo lekker :D
Netjes hoor, mooi leren interieur.
Nu nog op zoek naar een ander stuur..........? ;D
Zo, ziet er goed uit! Goede aankoop. Hoeveel kostte de auto?
Ik denk dat ik dit stuur gewoon hou. Misschien dat ik een keer die hoes eraf haal om te kijken hoe het 'kale' stuur eruit ziet. Ik denk namelijk dat die nogal versleten is :). Voor de auto moest ik 1500 euro bijleggen. De vraagprijs was 2100 euro. Heeft die Clio me toch nog wat opgeleverd :D.
Mooie wagen, ziet er goed onderhouden uit. Veel plezier ermee.
Als het een leren stuur is dan kun je deze weer netjes maken met colourlock/leerlooier (leerverf).
http://www.volvo850forum.nl/index.php/topic,42611.0.html
netjes!! heb je er iets van history bij? distributie etc?
mooi zo met die Climair? "raamkapjes"
Welkom!
gr.
Cas.
tot 250k is het onderhoudsboekje ingevuld, vanaf daar met losse rekeningen. Zag via de foto's dat er ook nog een kaartje aan het stuur hing. Kleine beurt op 302000 :D.
Maar moet sowieso nog even kijken naar het uitlaat spruitstuk en volgende week stuur ik de ABS controller op naar Thuur.
Welkom!
Zijn dat nou wieldoppen of is het LM? Nog niet eerder gezien dat type.
Btw, als je ramen teveel beslaan, ff dat < REC > knopje uitzetten ;)
Je bedoelt aanzetten ;)? Die logica achter die ECC knopjes met die lampjes snap ik niet. Maar dit zijn lichtmetalen velgen. Had ze ook nog nooit eerder gezien.
Citaat van: Svenneh op 21-02-2011 16:04:51
Je bedoelt aanzetten ;)? Die logica achter die ECC knopjes met die lampjes snap ik niet. Maar dit zijn lichtmetalen velgen. Had ze ook nog nooit eerder gezien.
uit ;D REC is van recirculation, dus je recycled de (vochtige) lucht in je auto.
Volgens mij zijn het S90 of V90 velgen ofzo. Ik vind ze wel chique!!
Citaat van: Teddy81 op 21-02-2011 16:17:26
Volgens mij zijn het S90 of V90 velgen ofzo. Ik vind ze wel chique!!
Yep.. idd, maar op een 850 vind ik ze persoonlijk niet mooi.
Citaat van: cas op 21-02-2011 16:11:18
Citaat van: Svenneh op 21-02-2011 16:04:51
Je bedoelt aanzetten ;)? Die logica achter die ECC knopjes met die lampjes snap ik niet. Maar dit zijn lichtmetalen velgen. Had ze ook nog nooit eerder gezien.
uit ;D REC is van recirculation, dus je recycled de (vochtige) lucht in je auto.
Mmm. Nu snap ik het helemaal niet meer, Lampjes aan is rec uit toch?
Lampje aan dan staat REC aan. Als het lampje uit is krijg je buitenlucht.
Ik vind het ook verwarrend met die lampjes. Ik heb climate control. Als ik airco uit zet gaat lapje van airco aan. Als ik REC aan zet gaat lampje REC aan, tenminste dat denk ik, beetje verwarrend.
Citaat van: mehn op 22-02-2011 21:34:19
Lampje aan dan staat REC aan. Als het lampje uit is krijg je buitenlucht.
MEEEEEEEHN WAT VERWARREND :D. Dus REC lampje uit, en ECC lampje aan :P?