Bij mijn 855 is de deurhendel van de achterdeur in de voorste stand geschoten en hierdoor kan ik de deur van binnenuit niet meer openmaken.
Ik heb geprobeerd de handel weer in de juiste stand te krijgen door de deurvanger iets te forceren maar dit lost het probleem niet op en ik wil het natuurlijk niet nog erger maken. Het is ook niet het kinderslot, om het even in welke stand deze switch staat, de deur wil niet open).
Als iemand een oplossing heeft voor dit probleem of mij verder op weg kan helpen ben ik een en al oor!
Ik denk dat de stang is losgeschoten van het slot, dat verklaart ook waarom de hendel naar voren staat. Niet forceren is slim, als je dat wel doet verbuig je de stang. Deurpaneel loshalen, wit plastic vulstuk bij het slot verwijderen (aan de bovenkant trekken) en dan zie je het vanzelf wel. Er hoort een borgveertje om te zitten.
Gr ;)
Bedankt voor de tip Thuur, ik ga aankomend weekeinde eens even wat pielen!
Groetjes