Volvo 850 Forum

Technische/Tuningsboards => Techniek Algemeen => Remmen => Topic gestart door: clubman op 06-05-2011 10:50:03

Titel: storing abs rechts achter
Bericht door: clubman op 06-05-2011 10:50:03
hallo collega"s

een tijdje geleden had ik problemen met mijn abs na het vervangen van de remschoenen,het hele spul toen opnieuw afgesteld stond veeeel te strak  :eusa_whistle:
nu sinds kort doet mijn abs raar als ik bijna stil sta dan hoor je van achter krrr dus heel even grijp abs in en dan is het over en het gebeur maar af en toe maar wel heel storend,
ik weet dat het rechts achter is want ik heb een hele tijd met losse stekker rond gereden en toen deed hij het niet
heb ondertussen andere sensor er op gezet is wel minder geworden maar nog wel aan wezig

suggesties iemand                 foutcodes weet ik niet volvo dealer in dronten is niet altijd even behulpzaam
Titel: Re: storing abs rechts achter
Bericht door: clubman op 06-05-2011 11:43:39
word het solderen  ???
rechts achter lijkt op controller of niet .
zit nu al zo lang te zoeken op forum word steeds stukje wijzer
graag alleen bevestiging van experts
Titel: Re: storing abs rechts achter
Bericht door: thuur op 06-05-2011 11:53:58
Welk bouwjaar en -maand?

Welke foutcodes?


Gr ???
Titel: Re: storing abs rechts achter
Bericht door: clubman op 06-05-2011 11:55:49
850 2.5 10v uit 96
foutcodes  weet ik niet
Titel: Re: storing abs rechts achter
Bericht door: BBS op 06-05-2011 11:56:59
Beginnen met de ABS uit te lezen. (foutcodes)

Heb je de tandring van de ABS die om de as zit al eens goed bekeken of er toevallig niet een (klein) stukje mist?
Ik heb namelijk ook gehad dat de ABS ingreep, en er bleek bij het voorwiel een stukje van +1 cm. te missen en een breuk in de ring.
De ring kun je zien met een zaklamp als je de sensor eruit haalt en dan met een zaklamp in het sensor gat kijkt. Wieleraf, en stukje voor stukje de remschijf ronddraaien. Dan zie je de krans of die goed is.

Titel: Re: storing abs rechts achter
Bericht door: clubman op 06-05-2011 12:03:06
thnx

krans zal ik van het weekeinde nakijken foutcodes moet ik kijken wie dat kan

trouwens weet iemand waar je zon obd 2 snoer kan halen die werkt om uit te lezen had er een van marktplaats gekocht voor 12,50 snoer en cd maar dat werk totaal niet
Titel: Re: storing abs rechts achter
Bericht door: clubman op 07-05-2011 10:38:02
ga nu een rit naar friesland maken kijken of het opgelost is,
want de bobinekabel lag tegen de draad boom van de abs,heb ik ook ergens gelezen op forum

laat jullie nog weten
Titel: Re: storing abs rechts achter
Bericht door: clubman op 09-05-2011 16:58:21
opgelost bobine kabel weggehaald en geen problemen meer gehad :eusa_clap: