Heb 2 weken terug nieuwe set 17'' gemonteerd + nieuwe banden 205/40 17
En vandaag 4cm verlaagd, nieuwe schokdempers achter ivm nivomats, nieuwe stab stang achter ( oude was gebroken) en een veerpoot brug gemonteerd. Daarna ook meteen even uitgelijnd.
Ik kan maar 1 ding zeggen: Wat een verschil!!
Erg blij mee! ;D
Heb je een foto van hoe hij er nu uitziet? vinden we altijd leuk....
Ik heb nog geen tijd gehad om wat foto's te maken, ga zondag op vakantie denk dat ik daar wel wat foto's maak:D!
en wat doe je met de nivomats ::)
hint :eusa_angel:
Die zijn al verkocht :angel:
Beter laat dan nooit!
(http://i52.tinypic.com/72zrsi.jpg)
Mooi man!
is dat 4 cm omlaag.... ???
Mooie velgen! staat m goed. De voorkant mag inderdaad nogsteeds wel lager
Waarschijnlijk gaat ie die 4 cm netto niet halen, de effectieve verlaging is afhankelijk van het asgewicht.
Achter zal dat verschil veel minder zijn tussen de modellen dan bij de vooras.
Voor het mooie is een setje dat voor lager licht dan achter mooier (denk ik)
50/40 40/30 30/20 i.o.d
Overigens zou je er achter een rubber tussen de spiraalveer kunnen zetten, dan komt ie net weer iets omhoog
Smoelt prima kerel :-)
eej beunhaas heb ook eek een set bestelt
o ja en ook veerpoot brug achter dus moet aleen nog ff voor hebben
Ik had hem zelf ook liever lager gezien, maargoed ben er wel tevreden mee:) Mischien ooit nog een KW setje..
@daytonawim De combi 50/40 die je noemt, naar mijn weten kun je geen 5cm verlagings veren monteren op een standaart veerpoot? Zowel weet je toevallig waar ik dan 2x 5cm veren kan bestellen?
Mooie auto, (heb nog steeds een zwak voor de Alter I) en mooie velgen. Maar als het de mijne was, had ie 215/45R17 gekregen. Bredere én hogere banden, wielkasten mooi gevuld, zeker met 4cm verlaging. Rijd ook gewoon beter, en je hebt een paar mm band die "over" je velgen heen steken en ze zo enigszins tegen stoepranden beschermen. Enne, douw dr achter ook maar een veerpootbrug in. Is echt de moeite waard, kost een paar tientjes en 5 minuten met een ratel in de weer zijn.
Dankje! Ik heb de set zo gekocht met 205/40-17.. Had er zelf ook liever 215/45-17 op gehad maargoed, het rijd prima.
Zit er idd ook aan te denken om een veerpootbrug achter te monteren, een goeie vriend heeft hem vorige week gemonteerd en was er ook erg over te spreken!
;D en dat is egt zo maar zater dag wort niets moet 8 okt
heb je die foto's al slape