Ik ben Holger, 38 jaar en woon met vrouw en twee kinders in Duiven. Sinds vorige week staat er een 96'er 850AWD voor de deur.
Nadat door gezinsuitbreiding onze Seat Cordoba vario toch wat te klein bevonden is, zijn we op zoek gegaan naar een grotere comfortabele auto. Na enig zoekwerk kwam de 850/V70 in beeld. Schitterende auto, prachtig motorgeluid, meer dan genoeg ruimte en lekker comfortabel. Het is een 850AWD geworden, en we zijn er na een week al helemaal verknocht aan. De auto heeft enige tijd stil gestaan bij de garage, dus er zitten wat klusjes aan te komen om alles weer helemaal tiptop te krijgen: vacuüm slangen, ontsteking, carterventilatie schoonmaken. De remmen brommen wat bij stevig vertragen, en kunnen dus ook wel wat aandacht gebruiken. Gelukkig is de D-riem door de garage voor de verkoop gedaan. Voor de andere klusjes heb ik al gezien dat er een hoop informatie op het forum staat, en wellicht dat er ervaren forum sleutelaars in de buurt zijn die me met raad en daad bij kunnen staan.
Hieronder wat foto's van onze roffel:
(http://www.grotenhuis.net/850pics/850AWD-01.jpg)
(http://www.grotenhuis.net/850pics/850AWD-02.jpg)
(http://www.grotenhuis.net/850pics/850AWD-03.jpg)
(http://www.grotenhuis.net/850pics/850AWD-04.jpg)
Zoals misschien op de foto's al te zien is zijn er ook wat uiterlijke verbeter puntjes: krasjes, parkeerdeukjes en een iets steviger deukje in het rechter voorscherm. De meeste punten zijn met een flinke poetsbeurt wel weer weg te werken denk ik. Daarnaast wat bekende 850 puntjes: dashboard kastje, asbak, gasveren achterklep. Maar voorlopig richt ik me eerst op de technische aspecten, en geniet van iedere kilometer in de roffel.
Groet,
Holger.
Welkom hier.
Prachtige auto hebben jullie! :eusa_clap: Veel plezier ermee.
Alweer een AWD! :o
Welkom op 't Forum, Holger.
FGG
Welkom Holger en leuk, weer een AWD hier.
Leuk hoor! We zijn aardig wat DOP'jes (Dark Olive Pearl) aan het verzamelen op dit forum!
Groetjes uit Arnhem. :)
Citaat van: Snogiz op 20-07-2011 11:23:04
Voor de andere klusjes heb ik al gezien dat er een hoop informatie op het forum staat, en wellicht dat er ervaren forum sleutelaars in de buurt zijn die me met raad en daad bij kunnen staan.
Welkom Holger, 12 km bij jou vandaan (in Rheden) zit een hele ervaren volvo sleutelaar met ongelofelijk veel kennis....
Welkom hier, een erg mooi DOP!
Gr