Hallo allen!!
Inmiddels heb ik een relais vervangen van mijn aanjager en nu kom ik dus al een stukje verder. Maw de motor draait weer en er blaast lucht uit mijn roosters, echter werkt dit alleen op stand 4.
Middels wat tekeningen ben ik erachter dat het 1-2-3 circuit anders loopt dan het standje 4. Ergens schijnt een weerstand te zitten welk af en toe kopat kan branden. Wie kan mij vertellen waar deze weerstand zit en hoe hij eruit ziet???
alleen stand 4 gaat ook vervelen.
Mvg Ronald
Kachelweerstand kapot.
Dashbordkastje eruit halen, plaat eronder weghalen en daar zit die in ut kachelhuis, links van de kachelmotor. Zit met kleine torx vast, dan kun je hem er zo uithalen.
Ik heb Haynes er even bijgepakt en stand 4 loopt rechtstreeks van de schakelaar naar het relais (witte draad). Standen 1, 2 en 3 lopen idd via een weerstand.
Het enige dat ik je nog kan vertellen is dat de de draden die van de schakelaar naar de weerstand lopen blauw,blauw/wit en bruin zijn. Die van de weerstand naar het relais is (zijn) groen.
Maar waar ' ie zit? Ikke niet weten :-\
thanks Mehn, wat een service!!!
Graag gedaan hoor...