Hoi hoi,
Sinds een week of 2 ben ik in het bezit van een 850! Beetje noodzaak, scheiding enzo maar het voelt absoluut niet als een stap terug. Wat rijdt dat ding geweldig zeg!
Geen roest, de motor hapert nergens en jezus wat is dat ding vlot.
Alles zit er op en aan, ik ben echt super tevreden.
Moeten wel een paar dingetjes gebeuren maar dat zal ik elders op de site vragen...zo werkt bv de afstandsbediening niet, airco ook niet. En dat leer....krijg ik dat nog echt mooi?
Nah...zal wel lukken met deze site :)
Hierbij nog wat foto's ;D
(http://i42.tinypic.com/8ydc9c.jpg)
(http://i39.tinypic.com/154bxwj.jpg)
(http://i44.tinypic.com/2n8swic.jpg)
(http://i44.tinypic.com/1zeiijn.jpg)
(http://i40.tinypic.com/19sgwh.jpg)
Welkom japie, jou auto is hier volgens mij al is een keer voorbij gekomen op deze site.
Veel plezier met je roffel!
Excuses dat de goedkeuring van je account iets langer duurde, soms zie je door de spamaccounts het bos niet meer ;)
Schade aan voorzijde gehad ofzo? Het verschil in bumperstrips is apart... Verder mooi ding.
welkom japie
roffel ziet er goed
grfr
Mooie auto met dito kleur! Zo eentje met automaat lijkt me ook nog wel eens wat. Rijdt comfortabeler, lijkt me?
Veel plezier met je auto, en hier op het Forum!
Dank jullie voor de reacties, of hij schade aan de voorkant heeft gehad weet ik niet. Niks meer van te zien verder in ieder geval. En automaat.....geweldig! Ik was vergeten hoe lekker dat rijdt. En Mehn...geen probleem!
Hmm, die is al een paar keer voor bij gekomen hier. Stond bij Jet-cars toch?
Veel plezier met je nieuwe aanwinst
Welkom op het forum.
Zo op de foto ziet ie er prima uit ( beetje jammer dat je achterbumper en deurstrips niet zwart zijn) mischien je voor bumper ook in de autokleur zetten.