Volvo 850 Forum

Technische/Tuningsboards => Techniek Algemeen => Elektrisch/Electronisch => Topic gestart door: classiconero op 11-12-2011 10:24:40

Titel: startonderbreker uitschakelen
Bericht door: classiconero op 11-12-2011 10:24:40
beste Volvisti,

in mijn 1994 850 zit een achteraf ingebouwde startonderbreker. Elke keer als  ik wil starten moet ik een klein zwart "gevertje" in de nabijheid van een ontvangertje houden. Lampje gaat dan uit en de auto kan gestart worden.

Omdat ik maar één gevertje heb, (én omdat ik de hele procedure omslachtig vind) wil ik dit uitschakelen.

Iemand tips waar/hoe de onderbreker geschakeld zit. (ik neem aan dat het doorverbinden van de draadjes van de ontvanger niet zal werken, zou wel erg simpel zijn)

graag advies voor deze "junior" op dit forum.

alvast bedankt
Willem
Titel: Re: startonderbreker uitschakelen
Bericht door: Ewout Schalkwijk op 11-12-2011 11:18:40
Kun je een merk en type van de onderbreker achterhalen? Daarmee kun je misschien alvast iets op Google achterhalen. Zonder deze gegevens lijkt het me ondoenlijk om te weten hoe zo'n systeem kunt uitschakelen. Zitten er wellicht extra papieren bij de voertuiggegevens? Een inbouwcertificaat oid?

Succes,

Ewøut
Titel: Re: startonderbreker uitschakelen
Bericht door: thuur op 11-12-2011 16:30:35
Gewoon de bedrading weer in originele toestand herstellen.


Gr 8)