Volvo 850 Forum

Technische/Tuningsboards => Techniek Algemeen => Overige Techniek => Topic gestart door: NoCo op 06-04-2003 11:43:12

Titel: Motor danst
Bericht door: NoCo op 06-04-2003 11:43:12
Hallo allemaal ik heb een  Volovo 850 estate 2.0  gekocht 260000 gelopen er zit een vialle gastank in. Als ik de auto stationair laat lopen danst de motor op gas en benzine, hij loopt ongelijk matig. Bij de Volvo dealer zeiden ze dat het geen kwaad kan maar ik wil weten wat het kan zijn en hoe het eventueel opgelost kan worden?

P.s waar vind ik een hondenrek

Alvast bedankt NoCo
  
Titel: Re: Motor danst
Bericht door: 855-Champagne op 06-04-2003 12:44:45
Op marktplaats kom je wel eens een hondenrek tegen.Onethet dansen van de motor kan je ik niets zeggen, misschien ophangrubbers of motor afstelling
Titel: Re: Motor danst
Bericht door: Raf op 06-04-2003 20:04:05
met dat dansen, bedoel je dat de motor ligt te schokken in het motorcompartiment als hij stationair draait?
dat kan wijzen op een kapotte motorsteun.
en daar heb ik dan weer stevig wat last mee gehad want door die kapotte steun was het motorblok gezakt en was de carter stuk geschuurd.
redelijk lastig om goedkoop te repareren.

hopelijk is het iets simpeler.

raf
Titel: Re: Motor danst
Bericht door: NoCo op 07-04-2003 18:26:41
Bedankt voor de tip ik dacht dat het misschien de klepzitten waren. Ik heb op mijn volvo een half jaar garantie bij de volvo dealer ik neem aan dat deze dit probleem kunnen oplossen. Bedankt voor de tip
 ;) [smiley=031.gif] ;)