hoi hoi,
Na negen en een half jaar een volvo 460 turbo te hebben gereden waren we toe aan een nieuwe auto........ nou ja toe :-[ hij kwam niet meer door de apk...... dus een andere en taddaaa ;D we hebben er een gevonden een grijze 850 2.5 20v GLT uit '92 met 156000 op de teller, koste me 4500 euries.
Bij marans een cruisecontrol en boordcomputer erin laten zetten dus we zijn van lui rijden naar super lui rijden gegaan ;D ;D ;D
Gefeliciteerd, hoop dat je er schik mee hebt en houd ;)
En om de anderen maar even voor te zijn: wel veel geld voor een 92-er. Heb je hem bij de dealer gekocht met garantie of is ie gewoon in een geweldig goede staat?
En veel plezier op het forum,
mark
Gefeliciteerd! De prijs is idd stevig, maar de kilometerstand daarentegen lekker laag.
Veel plezier met de auto!
Het inschrijfformulier van de 850 club is te vinden onder deze link (http://www.volvo850club.nl/download/reglement.doc) (even 'opslaan als' selecteren)
wat heet stevige prijs na wat zoekwerk was dit een van de goedkopere meeste waren toch nog wat duurder zeker die bij dealers vandaan en met een ton meer aan kilometers.... maar hij is zeker in goede staat ook het leer is helemaal niks mis mee zelfs geen slijtage plekken.
Welkom hier tussen de lotgenoten! Leuk dat er weer een echte 850'er bij is ;D
gelukgewenst... een auto waar de kop nog niet eens van af is... Daar heb jij jarenlang plezier van....
Gefeliciteerd met je roffel! Snel een paar foto's?
zeker snel een paar foto's als iemand me kan uitleggen hoe ik die hier in vredesnaam op krijg maar dat zal wel weer met een link naar een site moeten
Citaat van: yogibear1373 op 02-08-2004 16:10:29
dat zal wel weer met een link naar een site moeten
Idd ;D
Gefeliciteerd.
Ik vind de prijs wel ok en zou me daar geen zorgen om maken. Over de prijs beginnen ze hier altijd te zeuren, behalve als hun eigen 850 verkocht moet worden ;)
Wat kostte het je om cruise control in te laten bouwen, dat wil ik ook ivm boetes.
(Dat noem ik geen flitsen meer, dat noem ik een stroboscoop)