Hallo mederoffelaars,
afgelopen zondag zag ik bij het afstellen van de gaskabel (speling eruit = nu snellere respons bij gasgeven) dat er een dopje van de kerstboom af is.
Nu kan ik dit vacuumlek afdichten, maar dat zou betekenen dat er bij mijn V70 geen enkele vertakking gebruikt wordt.
Kan iemand misschien zeggen of dit klopt en zo nee, hoe het dan moet zitten?
Aan het einde van de injectorrail viel me een blauw ventieldopje op dat overduidelijk iets afsluit, hoort dit zo, of is er een connectie met de kerstboom?
Onderstaand een foto, erg donker, maar net te doen hoop ik.
De rode cirkels zijn het dopje aan het einde van de injectorrail + de open tak;
De gele cirkels zijn beide afgedopt;
De groene cirkels zijn met elkaar in verbinding gebracht (ook dicht dus).
Alvast bedankt voor de reacties.
(http://www.mijnalbum.nl/Foto-EPXGNIMB-D.jpg)
EDIT:
Als extraatje een duidelijker plaatje van het kerstboompje, hier bovenin de tekening afgebeeld.
Bij mijn V70 zijn nu alle "zij-uitgangen" afgedopt, een paar met dopje 1346125.
(http://www.mijnalbum.nl/Foto-ANRZQ8EF-D.jpg)
Blauwe dopje is idd een ventieldopje, als je namelijk benzinedruk wilt meten is dit 1 van de aansluitingen.
vwb dat kerstboompje, volgens mij moet er een slang vanaf de benzinedrukregelaar naar het kerstboompje lopen....
Gr Rob.
Ik heb dit ook op mijn R uit 97, geen enkele aansluiting op het torentje is gebruikt! Ook mis ik nergens een vacuumslang dus ik ga ervanuit dat het goed is :)
Ok, bedankt voor de reacties. Dan neem ik aan dat het zo hoort :). Vanavond nog de auto uitgelezen met Volfcr en geen foutcode gevonden, tijdens het rijden merk ik ook niets.