Twee dagen geleden reed ik rond een uur of 1 's nachts naar huis na het helpen klussen bij een maat. Terwijl ik langs het winkelcentrum reed klonk er opeens een harde klap, ik uiteraard gelijk gestopt dacht dat het misschien iets met een band was. Banden zagen er allebei keurig uit en toen viel me gelijk een rare plek op aan de deur.. Snel gekeken maar er lag geen tak of iets. Dus met de gedachte dat iemand iets gegooid had, een op een breekijzer lijkend voorwerp uit de koffer gepakt en de bosjes en wijk een stukje ingelopen. Niemand te vinden, enkel 3 mensen die ik al gespot had voor ik verderop die klap hoorde. Daarna de wijk nog doorgereden en extra rustig over het zelfde stuk, lag ook geen steen op straat. Dus nu zit ik met een lelijke plek en geen idee waardoor het is gekomen ook nog..
(http://i49.tinypic.com/343j4v7.jpg)
Vuurwerk???
groet..
Wellicht een vogel?
Er was geen flits te zien dus vuurwerk lijkt me niet, vogel zou kunnen.. Maar het bent echt 4 rare putjes met lichte kras erin. Kras gelukkig weg kunnen poetsen
Dat is echt wel klote! Kost weer een hoop geld om het uit te laten deuken. Misschien iets afgeschoten op de auto?
Dit is zeker geen vogel geweest, geen enkele vogel kan zo'n impact hebben op een deur. Lijkt er meer op dat er iets is gegoois gegooid of geschoten met bv een katapult oid?
Vreemd, zonde van de schade.
Ik heb vorig jaar ook zoiets meegemaakt:Ik reed 130 op de autosnelweg en hoorde rechts een harde klap, ik ben bij de eerstvolgende pomp getopt en heb gekeken wat er loos was.Op de achterste stijl (tussen de ramen) van de passagiersdeur zat een verse deuk en een rode verkleuring.Oorzaak onbekend.
Ik vermoed zelf dat er door een andere auto iets is opgespat.