Hallo!
Ik heb recentelijk 2 rechthoekige Hella verstralers gekregen van iemand die ze wou weggooien. Aangezien ik dat nogal zonde vond mocht ik ze gratis overnemen. Natuurlijk wil ik ze niet voor de mooiigheid op de plank laten liggen dus ga ik ze monteren. Echter kan ik met behulp van de zoekfunchtie niet zien wat ik allemaal daarvoor nodig heb. Beugeltjes kan ik zelf maken maar hoe zit het met bekabeling en evt relais?
Ik hoor graag van jullie
(http://members.multimania.nl/driepoot99/fog/mist4.jpg)
Lamp 1 is optioneel.
Gr 8)
Als je nog wat zoekt,
Heb nog relais en schakelaars liggen ( te koop )
Nou ik denk dat het zoeken van een complete kabelboom ed nogal een probleem wordt. Ik ga denk ik zelf maar een kabel trekken en een schakelaar gebruiken om ze aan te sluiten.
Het enige wat ik nog wel kan gebruiken is een steun om de lampen aan vast te maken. Mocht je die ook hebben dan hoor ik het graag ;D
Verstralers mogen toch alleen meeschakelen met je grootlicht? En niet op een aparte schakelaar?
Ja ook nog een optie. Wat moet ervoor aangepast worden dan?