Iemand een idee wat dit betekend? ;)
(http://thuur.3vd.nl/schijf/01.JPG)
(http://thuur.3vd.nl/schijf/02.JPG)
Dit is de remschijf rechts achter, de andere is netjes egaal. Ik heb het wiel er nog niet af gehad, maar dat ga ik morgen maar eens doen. Enig idee of hier zomaar nieuwe blokken op kunnen of moet deze schijf afgedraaid/vervangen worden? (Zal morgen eerst eens kijken of er niks mis is met de klauw).
Overigens voelt het van boven naar beneden alsof er een 'golfje' in de schijf zit (Roest is hoger gelegen).
Citaat van: thuurc op 22-09-2012 00:15:47
Iemand een idee wat dit betekent? ;)
Dat de remblok niet overal aan de schijf komt.
Citaat van: mehn op 22-09-2012 00:17:07
Citaat van: thuurc op 22-09-2012 00:15:47
Iemand een idee wat dit betekent? ;)
Dat de remblok niet overal aan de schijf komt.
Een scheef blok? Het blok zelf ook geschuurd worden, maar rem ik dan niet direct weer een sleuf in mijn blok? Op zich heb ik er geen moeite mee om de schijf te vervangen alleen zijn ze zo oud nog niet (20.000km). Afdraaien is nog een optie :)
Het beste is de schijf een beetje laten afdraaien mits dat nog mogelijk is gezien de dikte van de schijf en nieuwe blokken er op.
Er zal we vuil tussen zitten of het heeft er even tussen gezeten.
En gelijk alles daar goed/grondig schoon maken.
Groet.
Ik zou ook eens goed je remklauwen controleren.
Citaat van: MVeldhuis op 22-09-2012 00:37:55
Ik zou ook eens goed je remklauwen controleren.
Daar ga ik morgen inderdaad maar eens mee beginnen. Nog tips/trucs? :eusa_think:
Een update (Even in een losse post). Samen met een bevriende garagehouder even gekeken en de klauw blijkt niet helemaal lekker meer te zijn. Hier komt dus een nieuwe/gereviseerde op waarna ook de blokken en schijf vervangen gaan worden. Afdraaien is een optie, maar dan blijft er weinig van de schijf over, omdat er nogal wat millimeters af moeten om het geheel weer vlak te krijgen.
Dus je hebt straks op je achteras (stabiliteit!) 1 remklauw wat als een scheermes remt en eentje die ook aan z'n pensioen toe is?
Gr :D
Citaat van: thuur op 23-09-2012 11:57:19
Dus je hebt straks op je achteras (stabiliteit!) 1 remklauw wat als een scheermes remt en eentje die ook aan z'n pensioen toe is?
Gr :D
Ook ik zou per paar reviseren/vervangen
Mee eensch. Als je een gebruikte klauw monteert komt het niet zo nauw, maar bij een nieuwe klauw wel. Je hebt dan altijd (!) remverschil.
*Noteert* Twee sets remmerij bestellen.
Zo :)